Тетяна Кобець

Тетяна Кобець

Дерматолог
Топ-5 салонних процедур для жінок та чоловіків


Це раніше у терміні «метросексуал» відчувався трохи глузливий, трохи зневажливий прихований зміст. Сьогодні погляди змінилися: у тренді - доглянутість, молодість, гладка та чиста шкіра – тепер і у чоловіків. Разом з Тетяною Кобець, дерматологом, засновницею косметологічного центру KeyMed ми нарахували п’ять актуальних косметологічних процедур, однаково популярних у обох статей.


Лазерна епіляція

Те, що жіноча шкіра не передбачає жодного зайвого волосся, а найефективніший засіб його позбавитися – лазерна епіляція – факти відомі й уже не обговорюються. Проте останнім часом і чоловіча естетика поступово просувається у бік гладкої шкіри. Найчастіше чоловіки видаляють волосся під пахвами, на грудях, спині та на обличчі. І сенс у цьому, безсумнівно, є. Підраховано: на нудну й не дуже приємну процедуру гоління чоловік витрачає за своє життя приблизно 145 днів. Питання - навіщо? 5-7 сеансів лазерної епіляції - і звільнену майже третину року можна витратити на нові проекти, подорожі, відпочинок. Та й взагалі, суто економічні міркування тут теж на користь процедури: уявіть, скільки коштів за все життя можна заощадити на станках, пінах, гелях до і після гоління!


Пілінги

Молодість і свіжий вигляд сьогодні в попиті, тому чоловіки останнім часом не соромляться довіряти своє обличчя антиейджинговій силі пілінгів. Проте на відміну від жінок, які згодні заради краси терпіти всю гаму неприємних відчуттів і серединних і навіть глибоких пілінгів, чоловіки, за спостереженнями Тетяни Кобець, йдуть до косметологів за релаксом і відпочинком (щоб ніде не пекло, не щипало, не кололо), тому найчастіше обирають легкі поверхневі пілінги. Класичний пілінг складається з кількох етапів: очищення і знежирення шкіри - власне, кислотного пілінгу, – нанесення масок і фінального крему для відновлення і зволоження шкіри. Процедура дає ефект омолодження незалежно від віку і типу шкіри, допомагає розгладити шрами, рубці, невеликі зморшки, усунути гіперпігментацію, комедони та широкі пори.


Ремоделювання обличчя за допомогою філерів

«Якось прийшов до мене клієнт із проханням: «Лікарю, зробіть щось з мішками під очима, бо мої західні партнери думають, що я пиячу!», - розповідає Тетяна Кобець. – Проте насправді головний призвідник провалів під очима - вікове зменшення об'єму кісткових і м'яких тканин у верхніх зонах обличчя. До речі, у жінок ця особливість проявляється раніше й більше спадає на око. Через цю вікову особливість шкіра стає провисати, з'являються западини під очима. Таким клієнтам ми пропонуємо зміцнити зсередини цю зону гіалуроновими філерами, які створюють під шкірою своєрідний каркас. Філер вводять дуже поверхнево малими дозами після попереднього нанесення крему-анестетика. Ліфтинговий ефект помітний відразу після процедури». Між іншим, стереотип «уколи краси – виключно для жінок і геїв» спростовують навіть рекламні ролики: в них філери тепер рекламують брутальні мачо.


Процедура РRP

«Випадіння волосся – частіше чоловіча, ніж жіноча проблема» - поширений міф. За статистикою, з часом із втратою волосся стикається 96 відсотків чоловіків і 79 відсотків жінок. Тільки в жінок, на відміну від чоловіків, волосся втрачається рівномірно по всій поверхні голови, а в чоловіків - місцями. Щоб врятувати та поліпшити власну зачіску, і чоловіки, і жінки обирають PRP – процедуру укріплення та стимулювання росту волосся шляхом введення під шкіру власної плазми. Якщо розширити зону введення, можна паралельно покращити еластичність і пружність шкіри обличчя, стерти зморшки, прибрати пігментацію, рубці, освіжити колір обличчя. В основі процедури - фізіологічний процес регенерації тканин за допомогою власної плазми, збагаченої тромбоцитами, - клітинами крові, що містять чинники росту, білки, колаген, фібрин. Спершу в клієнта береться трохи крові з вени, далі в сучасній центрифузі готується збагачена тромбоцитами плазма. Через шприц з тонкою голкою її вводять у потрібну зону. Результат помітний уже після першої маніпуляції, але для стійкого ефекту треба пройти 3-6 процедур з інтервалом у 10-20 днів.


Радіохвильовий RF-ліфтинг

Популярна процедура і в чоловіків, і в жінок віком 45+. Чоловіки її цінують ще й за релакс у кріслі косметолога, жінки – за швидкий ефект омолодження (хоча у представників сильної статі він проявляється швидше). Якщо стисло, сутність RF-ліфтингу – радіохвильовий вплив на глибокі шари шкіри з метою нагрівання і стимуляції активності фібробластів і вироблення колагену еластину. Сеанс триває приблизно 30 хвилин, відчуття – приємне поколювання, рівень безпеки – найвищий. Гарна новина полягає ще й у тому, що навіть після завершення курсу RF-ліфтингу (його тривалість визначає спеціаліст) процес оновлення колагену триває ще деякий час. Гуляєш собі містом чи в соцмережах – і омолоджуєшся: обличчя підтягується, зморшки зменшуються, шкіра стає більш пружною. Краса!

 

04.03.2019

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно