Додатки для ведення бюджету

Додатки для ведення бюджету

Щоб краще контролювати витрати, а сімейний баланс на кінець місяця був позитивний, краще завантажити на смартфон додаток, який допоможе вчасно відстежувати, куди ж йдуть ваші гроші. Ми рекомендуємо найкращі додатки, які допоможуть з контролем особистих і сімейних коштів.


Money Manager

Мобільний додаток збирає інформацію про доходи й видатки, ділить її за категоріями, показує фінансову статистику та створює інфографіки.

Основні переваги: можливість переглядати інформацію за допомогою комп’ютера, планувати видатки за окремими категоріями, наприклад, на їжу. Дані можна копіювати та відправляти на e-mail. Є калькулятор і швидкий пошук по видаткам і прибуткам.

Вартість: основна версія безкоштовна
Скільки пам'яті на телефоні займає: 9,7 Мб

Spendee

Один із найпопулярніших додатків для планування сімейного бюджету: понад 1 млн завантажень із PlayMarket. Основна перевага — Spendee рекомендує, за рахунок чого можна економити і збирає інформацію з банківського рахунку. Для цього картку потрібно підключити до додатку. Для аналізу статистики додаток формує інфографіки. На особливий період — наприклад, подорожей, можна створити окремий гаманець і вести окремий бюджет.


Вартість: основна версія безкоштовна
Скільки пам'яті на телефоні займає: 12 Мб

Monefy

Один із найпростіших додатків для ефективного керування сімейним бюджетом. На головному екрані всього дві кнопки — доходи і витрати. Інформація формується в інфографіки, синхронізується з Google Drive або Dropbox. Переваги — вбудований калькулятор, відсутність реклами, доступ до додатку захищений паролем.


Вартість: основна версія безкоштовна
Скільки пам'яті на телефоні займає: 7 Мб

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно