Карбоксітерапія: молодість за 40 хвилин

Карбоксітерапія: молодість за 40 хвилин

Коли в очах втома, а під очима темні кола, є швидкий варіант, як відновити себе та мати свіже лице. Косметологи радять в такому випадку - без'інєкційну карабоксітерапію.

Як працює СО2?

Суть карбоксітерапіі - у впровадженні в глибокі шари шкіри молекулярного вуглекислого газу CO2. Для організму раптова експансія вуглекислоти - міні-стрес, у відповідь на який кровоносна система починає працювати в прискореному ритмі: розширюються судини, збільшується приплив артеріальної крові, стимулюються обмінні і регенераційні процеси. Курс карбоксотерапіі - метод боротьби з віковими змінами, вихід при появі купероза (СО2 зміцнює судини і зменшує судинні зірочки), розширених порах і акне, гематомах і набряках. Завдяки властивості розщеплювати жири і стимулювати метаболізм, карбоксітерапія коригує подвійне підборіддя, зменшує прояви целюліту, стирає розтяжки, покращує еластичність шкіри.

Спершу обличчя ретельно очищують, потім рівномірним шаром спеціальним пензликом наносять гель, зверху щільно покривають маскою-активатором. Паралельно косметолог проводить точковий, лімфодренажний експрес-масаж обличчя. Молекулярний СО2 починає утворюватися саме при змішуванні компонентів гелю і гранул маски. Відчуття при цьому схоже на легку пульсацію, як ніби бульбашки газу з мінералки спливають і лопаються на поверхні. Сорок хвилин спокою і приємного усвідомлення – в цей час шкіра оздоровлюється і омолоджується.

Що важливо знати про карбоксітерапію:

  • Не має сезонних обмежень
  • Підходить для будь-якого типу і стану шкіри
  • Ефективна для омолодження обличчя і тіла
  • Ідеальна процедура «для виходу в світ» (за 3 години до нанесення макіяжу)
  • SOS-процедура після довго перебування на сонці

Рекомендований курс - 4-10 процедур з інтервалами 1-2 рази в тиждень.

Де пройти:

https://estetmed.com.ua/

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно