Плануємо наступний рік: три тренінги, де цьому навчать

Плануємо наступний рік: три тренінги, де цьому навчать

Давати собі обіцянки на наступний рік під новорічний бій курантів – стара, добра традиція. Ось тільки, на жаль, переважна більшість грандіозних задумів так і не втілюється в життя. Чому? Ми просто не вміємо правильно планувати. Проте є й добра новина: цьому можна навчитися.

Річард Уайзман, професор психології Брістольського університету (Велика Британія), автор масштабного дослідження на тему помилок у плануванні, виявив, що лише 8 % людей, що дають собі обіцянки на наступний рік, досягають успіху. Помилки у більшості зазвичай однакові. Приміром, багато хто ставить собі на меті безліч різних пунктів та пунктиків. Тоді як якісно тримати в голові можна не більше ніж три плани. І бажано з різних сфер життя, тоді на них можна фокусуватися щодня. Окрім того, вигадуючи великі цілі, люди не замислюються, де братимуть ресурси та час на їх здійснення, чим вони готові пожертвувати заради великої мети. А це варто враховувати. Утім, всім премудростям можна навчитися на тренінгах з постановки цілей на наступні 365 днів. Напередодні Нового року та відразу після нього їх пропонує чимало відомих коучів і психологів. Ми підібрали найцікавіші.


Що: тренінг «Мрій!  Плануй!  Дій!»

Тренер: Алла Задніпровська, коуч перших осіб і команд, тренер, бізнес-спікер, засновник і директор консалтингової групи «Живе Діло». 


Мріяти – це, звичайно, добре, але ще краще, коли в нас є план втілення найсміливіших мрій у реальність. На тренінгу по створенню свого «проривного 2019 року» Алла Задніпровська обіцяє допомогти кожному створити бачення свого успішного 2019 року, відрубати всі «хвости», що заважають рухатися далі, поставити амбітні плани, що тішать і надихають, побудувати міст у майбутнє, познайомити з кращими сучасними інструментами для підвищення особистої ефективності, знайти ресурси для втілення задумів, створити карту 2019 року, підвищити самооцінку й натхненно та сміливо вирушити у майбутнє.  

Реєстрація: https://goo.gl/forms/Lu6A4e1paDQMdT4P2


Що: тренінг «Dream year 2019»

Тренери: Андрій та Алла Кліменки 


Плани та цілі треба створювати весело. Так вважають мотиваційні спікери Андрій та Алла Кліменки й шість років поспіль збирають усіх, хто розуміє важливість планування для реалізації намірів і цілей разом напередодні Нового року. Цього разу в Mercure Congress Center у Києві. План заходу  такий: підбити підсумки року, що минає, розібрати кожну сферу життя, відсвяткувати маленькі перемоги, отримати заряд натхнення на наступний рік, поставити конкретні цілі та візуалізувати своє майбутнє. А потім випити шампанського та повеселитися разом. Досвід попередніх тренінгів доводить, що дива, сплановані під новий рік, насправді здійснюються. Дехто з палких прихильників Dream year втратив за рік до 40 кілограмів, хтось відкрив свій бізнес, інший нарешті сів за кермо авто своєї мрії. Головне – правильно сформулювати всесвіту свою мету.  

Реєстрація: https://upgrade-yourself.com.ua/dream-year/


Що: тренінг «Управління часом та делегування»

Тренер: Юлія Бойко

«Хто керує власним часом, той керує життям», – так вважає бізнес-тренер Юлія Бойко і пропонує всім, хто хоче провести новий рік краще, яскравіше, ефективніше навчитися простої та практичної технології планування часу на своєму тренінгу. У програмі заходу: правильно поставити цілі, скласти алгоритм дій, що гарантовано допоможе досягти мети, оцінити ризик і визначити пріоритети, віднайти незавершені справи, що поглинають багато енергії, нейтралізувати пожирачів часу, впоратися з багатозадачністю, виробити стратегію дій і за потреби задекларувати її. Між іншим, як свідчать дані досліджень, жінки виявляються на 10 % успішнішими в досягненні власних мрій, якщо діляться своїми планами з близькими або в соцмережах. А чоловіки досягають успіху в здійсненні новорічних обіцянок на 22 % частіше, якщо ставлять перед собою конкретні цілі (не «схуднути», а «скидати щомісяця один кілограм»).

Реєстрація: https://bogushtime.com/trainings/upravlenie-vremenem-i-delegirovanie/order?id=4268


 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно