4 події «Французької весни», які треба встигнути відвідати
Фото: редакція EVENT Ukraine, institutfrancais-ukraine.com

4 події «Французької весни», які треба встигнути відвідати

Бракує справжньої української весни? Тоді беріть французьку! Вона вас точно не розчарує і неодмінно зігріє. Ми поцікавилися, на які заходи фестивалю варто звернути увагу найближчим часом.

19–20 квітня
Що: вистава «Концерт для двох клоунів»

французька весна концерт

Ця вистава отримала приз глядацьких симпатій Авіньйонського фестивалю. Пантоміма, акробатика, музика, майже без жодного слова − «Мандрівні королі» спілкуються універсальною мовою. У програмі звучить безсмертна музика Вівальді, Штрауса, Баха, а музикантами виступають клоуни, «поети в дії». Вони одягають на нас крила, щоб пролетіти разом з ними частинку шляху людства. Ці клоуни не грають комедійну виставу, бо попри те, що у них червоний ніс чи білий грим на обличчі та екстравагантний одяг, вони відкриваються перед глядачами сповна. Вони захоплюють, зачаровують, хвилюють і веселять всіх і кожного.

Вартість квитка: 350–800 грн
Де: Київський академічний драматичний театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20Б

19 квітня
Що: Концерт ансамблю Alternance

цікаві культурні події Alternance

Ансамбль «Alternance» закриватиме Перший фестиваль сучасної та класичної музики «Нова музика в Україні», що проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та в межах фестивалю «Французька весна в Україні».

«Alternance» заснував у 1983 році флейтист Жан-Люк Мене. Колектив працює з явищем плинності часу − інтегрує, розробляє та експлуатує його. Порівнюючи музику сучасності й минулого, ансамбль досліджує її культурну та інструментальну еволюцію. Він переосмислює інструментальну практику, щоб відкрити та почути заново твори таких знакових митців як Булез, Кейдж, Донатоні та їхніх молодших колег Ерсана, Мантовані, Шоллера. Крім Києва, концерти відбудуться також у Дніпрі (17.04), Запоріжжі (18.04) та Одесі (20–21.04).

Вартість квитка: вхід вільний
Де: Київ, Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, Мала зала, вул. Городецького, 1–3/11

19–20 квітня
Що: « Довгі ночі короткого метра»

довгі ночі короткого метра «Французька весна» та кінотеатр «Жовтень» запрошують глядача поринути у добірку різнопланових стрічок програми «Довгі ночі короткого метра», що нагадує збірку новел, кожна попередня з яких розпалює цікавість до наступної, проносячи його в такий спосіб крізь усю селекцію. Концепція проста – глядачам пропонується 6–7 нічних годин, щоб насолодитися колажем найкращих французьких короткометражних фільмів. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно. Більшість фільмів з «Ночей» були представлені публіці на міжнародних кінофестивалях у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто. Фантастичні драми, комедії, анімаційні фільми – кожен знайде щось до душі. Подію організовано спільно з Французьким Інститутом в Україні. Усі фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами. Програму можна переглянути тут.

Сеанси відбудуться також у Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Чернівцях й Івано-Франківську.

Вартість квитка: 200 грн
Де: Київ, кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26

20–29 квітня
Що: Інсталяція «Автономні зони поезії: розквіт слів»

фестиваль французька веснаПроект «Автономні зони поезії» колективу ALIS – це результат лінгвістичних й графічних трюків митця П’єра Фурні у «натуральну величину». Слова в ньому змінюються залежно від кута зору чи положення, з якого на них дивляться, – так само, як і наші стереотипні уявлення про інших людей. Відкриття відбудеться 20 квітня о 13:00 у Національному ботанічному саду ім. М. Гришка. Інсталяція залишиться на локації до 29 серпня.

Вартість квитка: Відкриття 20.04 о 13.00, вхід за реєстрацією, надалі за квитками НБС ім. М. Гришка.
Де: Київ, Національний ботанічний сад ім. М. Гришка, вул. Тімірязєвська, 1

 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно