Аманда Сейфрід: десять років потому
особистий архів Аманди Сейфрід

Аманда Сейфрід: десять років потому

Зустріч з Амандою відбулася не де-небудь, а в Стокгольмі, на батьківщині АBBA і творців кіномюзиклу Mamma Mia! І його продовження, в якому Глядачі мали змогу дізнатися про долю головної героїні Софі.

Мюзикл Mamma Mia!, що вийшов у 2006 році, став одним з найпопулярніших завдячуючи, зокрема, музиці групи ABBA. Понад десять років він з успіхом йде на сценах світових театрів, як-от у Лондоні, Лас-Вегасі, Токіо. Успіху відомого мюзиклу сприяла також його екранізація, створена в 2008 році в Голлівуді. На головні жіночі ролі матері й доньки тоді запросили Меріл Стріп і Аманду Сейфрід. Попри те що фільм мав шалений успіх, знадобилося десять років, аби зняти його продовження. У Mamma Mia! Here We Go Again! викладена не лише подальша історія героїв, а й згадуються попередні події кіномюзиклу. Тому в другому фільмі використані пісні АББА як з оригінального мюзиклу, так і ті, що раніше там не були задіяні. І хоч вони звучать у виконанні практично всіх головних героїв, варто відзначити пісні, що виконала Софі. Доньку Донни (Меріл Стріп) знову зіграла Аманда Сейфрід – щаслива власниця не лише визначної зовнішності, а й приголомшливих вокальних даних. Своїм виконанням пісень знаменитої шведської четвірки вона не тільки продовжила життя популярних хітів 80-х, а й внесла в них особливу душевність, наповнила їх новим змістом.

Тридцятидворічна актриса зайшла до зали Grand Hotel, розташованого саме навпроти Королівського палацу, який є візитівкою скандинавської столиці, дещо запізнюючись. Волоока красуня зі світло-русявим волоссям пройшла досить довгий шлях від виконання ролі однієї з поганих дівчиськ у популярному серед підлітків однойменному фільмі 2004 року до створення образу молодої матері в новій картині Mamma Mia! Here We Go Again! Аби не допустити задоволення лише ролями сексуальних блондинок, Сейфрід багато експериментувала, створюючи складні кінопортрети: приміром, у драмі «Дев'ять життів» вона грала на рівних з такими актрисами, як Холлі Хантер і Робін Райт, а також в «Альфа Дог», де режисером виступив син знаменитого Джона Кассаветіса – Нік. Проте чудовий голос молодої актриси не міг залишитися без уваги, і в 2008 році Аманду запросили в кіномюзикл Mamma Mia! Сюжет картини, за яким дівчина Софі поспішає з'єднати свою долю з коханим Скаєм, переріс в реальність, і виконавці молодих закоханих стали справжньою парою. Однак на відміну від своїх героїв, Аманда Сейфрід і англійський актор Домінік Купер після трьох років відносин так і не стали під вінець. Щастя посміхнулося актрисі, коли в 2016 році, знімаючись у фільмі «Останнє слово», вона зустріла Томаса Садоскі й відразу зрозуміла, що це той чоловік, з ким вона хоче створити сім'ю. Вони зареєстрували шлюб за місяць до народження їхньої донечки, якій дали поетичне ім'я - Ніна Рейн. Так випадково сюжетна лінія «Mamma Mia! - 2» про те, як Софі живе в очікуванні народження свого первістка, вдало вписалася в особисте життя самої актриси.

Аманда, ви народилися вже після того, як АBBA припинила своє існування. Чи пам'ятаєте ви, коли вперше почули їхню музику?

На жаль, я цього зовсім не пам'ятаю. Згадую лише, що під музику Dancing Queen я танцювала ще в п'ятому чи шостому класі. Проте вона звучала у виконанні A-Teens – популярної тоді шведської групи, що наслідувала АBBA. Але на той час я вже знала цю пісню. Мої батьки були шанувальниками ABBA. Можливо, завдяки їм я й знала багато композицій групи. Не можу сказати точно. Проте, гадаю, саме в цьому й полягає магія пісень ABBA – вони такі знайомі й заразливі, що здається ти їх знав завжди.

Які з них ви найбільше запам'ятали?

Коли ми фільмували першу картину, то в мене в голові постійно крутилася композиція Our Last Summer. І хоч це не сама моя улюблена пісня ABBA, я повсякчас її наспівувала!

Amanda_Seyfried_.jpg

А яка композиція вам найбільше подобається?

Мабуть, My Love, My Life. Спершу, коли я почула оригінал, то навіть не повірила, що виконуватиму цю пісню, та ще й з Меріл Стріп. Але, коли Бенні й Бьорн трошки її переробили, вписавши в канву історії нашого другого фільму, я оцінила їхній задум. У першому фільмі ми з Меріл виконували Slipping Through My Fingers. До речі, це, мабуть, одна з моїх улюблених пісень. І ось у новому фільмі – знову з'єднання двох голосів, двох сутностей: материнської та дочірньої. Це так чудово!

Які у вас залишилися враження від роботи з Меріл Стріп, адже не кожному щастить працювати в парі із зіркою такої величини?

Коли працюєш з Меріл, виникає бажання стати найліпшою версією самої себе. Тобі хочеться віддати все, що є в тобі. Адже саме це робить і вона, коли працює над створенням образу. Я б сказала, що вона найщедріша актриса з усіх, з ким мені доводилося працювати на знімальному майданчику. Перед початком роботи над першим фільмом я була надто невпевненою в собі. Вона допомогла мені, надихнувши своїм прикладом, навчила мене багато чому, але в жодному разі не повчала. В її присутності люди стають ліпшими. Я щаслива, що мені довелося працювати з цією геніальною актрисою.

Як ви відреагували, коли вперше дізналися про плани продовження Mamma Mia!?

Відверто кажучи, спершу я не повірила цій новині. Яке продовження і які пісні АBBA, якщо найліпше ми вже використали в першому фільмі?! На щастя, я помилялася, і каталог шведської четвірки виявився набагато багатшим, ніж я очікувала. Щодо сюжету, то ідея з'єднання в одному фільмі одночасно продовження історії, викладеної в першому фільмі, та її передмови, на мою думку, просто геніальна. Заради цього варто було чекати десять років. Хоча, якщо знімати третій фільм, то все ж не варто чекати десять років. (Посміхається.)

Amanda_Seyfried01.jpg

У такому разі у фільмуванні могла б узяти участь ваша донечка.

Так, безумовно.

Ви стали матір'ю більш ніж рік тому. Як вплинуло на вас материнство?

О, воно багато чому мене навчило! Насамперед мене абсолютно не цікавить думка інших щодо мене. Ба більше, я сама стала менше піклуватися за інших. Мої пріоритети тепер позначені так чітко, як ніколи раніше. Материнство тебе змінює раз і назавжди. Тільки-но ти стаєш розуміти, що всередині тебе зародилося нове життя, то відразу усвідомлюєш, що твоє власне життя вже ніколи не буде таким, як раніше, – в хорошому розумінні. І ти відчуваєш це в усьому. 

Скажімо, мені все важче й важче їхати з дому, залишаючи донечку. Хоч я завжди любила подорожувати. Гадаю, навіть моя сьогоднішня інфекція – результат того, що я дуже сумую за своєю крихіткою.

Існує думка, що з приходом материнства у жінки змінюється її ставлення до власної матері. З вами це сталося?

Безсумнівно. До того ж моя мама була свідком моменту, коли я виявила, що вагітна. Це було два роки тому, саме в день її народження. Томас подався до себе на ферму, а я поїхала до мами, щоб привітати її зі святом і провести з нею час.

Я обіцяла відвезти її в театр на Мангеттен. Але після того як я вранці зробила тест на вагітність – а він виявився позитивним, – ця подія змінила не лише плани на цей день, а й на все наше життя. Відтоді як народилася донечка, моя мама залишила роботу медсестри й стала її нянечкою. Найліпшою у світі. Мама їздить з нами всюди. І ми всі дуже щасливі разом.

Чи не ревнував вас Томас до Домініка, коли після десяти років ви знову зустрілися на знімальному майданчику, зображаючи за сюжетом подружжя?

Не більше ніж це робила б я, якщо Томасу довелося б зніматися зі своєю колишньою дівчиною. І хоч після розриву ми з Домініком залишилися лише друзями, Томасу важко уявити, що хтось, ба більше – колишній хлопець, – може бути до мене байдужим. (Посміхається.) Просто тому, що він мене любить і вважає, що всі теж ставляться до мене так само. Хоч це далеко від реальності. (Сміється.) І знаєте, мене це влаштовує навіть більше, ніж якби він залишався байдужим. Водночас Томас підтримує мене в моїй професійній діяльності. Йому завжди подобався Mamma Mia!

Схоже, що цей мюзикл став важливою частиною вашого життя.

Так, безсумнівно. Адже це не жарт – десять років! Мої найліпші друзі у фільмі стали моїми найліпшими друзями в житті. А хіба по-іншому може бути? Ви співаєте й танцюєте разом, насолоджуєтеся музикою, рухами, життям. Звісно, це залишається у вас назавжди. І це чудово!


На початок

Лєна Бассе

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно