Де замовити квиток на концерт в Україні

Де замовити квиток на концерт в Україні

Приват

Сервіс для покупки квитків за допомогою Приватбанку має зручний інтерфейс, афішу подій (концерти, вистави, кінопокази, спортивні заходи і т.д), можливість обрати місто та дату. Маючи картку від банку, квиток можна купити за допомогою приват24, клієнтам інших банків потрібно буде заповнити дані (номер, CVV-код, термін дії).

Недолік: не зовсім зрозумілі рубрики: обираючи "поп", можна не побачити в результатах більшість концертів українських зірок. Щоб не пропустити подію, краще обирати всі рубрики.

https://bilet.privatbank.ua/uk/concerts

 

Карабас

Один з найпопулярніших в Україні сервісів. Тут можна знайти квитки на творчі зустрічі, сеанс в кіно, театр, оперу, концерт. Є можливість обирати не тільки місто і бажану дату, але і місце проведення заходу. Ціни не відрізняються від аналогічних сервісів, підтримує більшість платіжних систем.

Недолік: динамічні рекламні банери на сайті

https://karabas.com/


Сoncert.ua

Спеціалізується на квитках на концерти. Зручна афіша, зрозумілі підрубрики та ненав’язливі рекламні банери. Сервіс підтримує більшість платіжних систем. По бажанню можна отримати не лише електронний квиток, але і замовити доставку кур'єром. Є можливість підписатись на анонси та акції.

Недолік: завеликі афіші, щоб продивитись список концертів на найближчі місяці, потрібно прогорнути кілька "екранів" на стандартному моніторі. Також сайт досить "важкий", тому погано відображається при слабкому інтернет-зв'язку.

https://concert.ua


На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно