Фільми про видатних дизайнерів

Фільми про видатних дизайнерів

«Коко до Шанель»

кіно фільм коко де шанель дизайнер

Про легендарну засновницю дому Chanel знято безліч фільмів, проте цей, мабуть, найпопулярніший. Дизайнерку грає Одрі Тоту, й до прем'єри стрічки багато кінокритиків скептично висловлювалися щодо Одрі: мало хто міг уявити її в ролі ділової жінки з сильним і складним характером, яка проходить крізь серйозні життєві випробування, аби досягти успіху. Втім, акторка впоралася на відмінно і створила дуже переконливий образ майбутньої зірки на злеті.

«Сен-Лоран. Стиль — це я»

сен лоран фільм кіно дизайнер

Бертран Бонелло, який зняв цей фільм, завжди був більше музикантом, ніж кінематографістом. Сам він якось зізнався, що береться знімати тільки якщо відчуває в головному герої «певну внутрішню музику». В центрі уваги усіх його стрічок — складні суперечливі особистості. Власне, Ів Сен-Лоран не був винятком. Йдеться про події кінця 1960-х, коли дизайнер був на піку популярності й вів богемне життя. Вочевидь режисера цікавила не лише творчість, а й біографічні подробиці, проте в фільмі не має таблоїдного смакування смажених фактів. Це радше портрет митця у пошуках натхнення.

«Таємниці Лагерфельда»

лагерфельд фільм кіно дизайнер

Мабуть, це єдиний загальнодоступний відеоматеріал, в якому славетного дизайнера можна побачити без сонцезахисних окулярів, ще й дізнатися, чому Лагерфельд постійно їх носив. Перед тим, як узятися за документальну стрічку про дизайнера, французький режисер Родольф Марконі зняв кілька сильних ігрових драм, проте саме цю свою роботу він вважає найдраматичнішою. Він записав понад 150 годин відео приватного життя головного героя. В фільмі є відверті відповіді на особисті питання, які Карл Лагерфельд старанно оминав під час всіх попередніх інтерв’ю.

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно