Куди піти в Києві 20-21 квітня, щоб смачно поїсти (і випити)
Фото: Kyiv Food and Wine Festival

Куди піти в Києві 20-21 квітня, щоб смачно поїсти (і випити)

Кава й не тільки

Що: міський фестиваль кави  Kyiv Coffee Festival vol.5
Де: арт-завод «Платформа»

арт-завод платформа кава фестиваль
Фестиваль Kyiv Coffee Festival vol.5 присвячено каві в усіх її найліпших проявах. Він однаково цікавий для шанувальників кави й для експертів і професіоналів, які беруть участь у чемпіонатах світового рівня. Його цінують за невимушену й бадьору атмосферу ті, хто обожнюють класику, й ті, хто визнають тільки альтернативу, адже на фестивалі представлений весь спектр кавових напоїв. Окрім напоїв від 50 локальних кав’ярень, гостей чекає захопливий кавовий чемпіонат, фуд-корти з різноманітною їжею та солодощами, відкриті бари, кінопокази, виступи артистів, майстер-класи та лекції. Для маленьких гостей передбачена дитяча зона. 

Винні ріки, сирні береги

Що: міський фестиваль вина і сиру  Kyiv Food and Wine Festival 
Де: ВДНГ

фестиваль вино київ сир
Навесні у кожної виноробні є вина з останнього врожаю: яскраві, ароматні, максимально свіжі та питкі, що ідеально смакують теплими сонячними днями. У межах цьогорічного фестивалю гості зможуть насолодитися вином від найкращих українських і міжнародних виробників, до яких пропонують десятки видів сиру від найліпших сироварів країни. У програмі фестивалю — великий фуд-корт, дегустації вина та виставка історії українського виноробства, завдяки чому буде змога дізнатися про знамениті винні регіони, українські виноробні традиції та багато іншого-цікавезного. Як заведено на фестивалі, кожен відвідувач отримає фірмовий келих у подарунок.
На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно