Виставка киянки, яка любить і думає кольором

Виставка киянки, яка любить і думає кольором

У столичному арт-просторі  BARVY 27 травня о 19.00 відбудеться відкриття персональної виставки київської художниці Ольги Морозової «10 х 10. Лествица», у межах якої вона представить звитки й пастелі, присвячені Києву.

«Це просто 10 пастелей і 10 звитків, що об’єднуються спільною темою «Сходи Києва»: від «сходи» – сходження, – розповідає Ольга Морозова. – Звитки, які не натягнуті як полотно, а струменять – це рух, як і сам образ сходинок».

 Далі про виставку розповідає арт-куратор Олександр Журавльов, пояснюючи:
«Звитки – то рух, що трансформується в розвиток, а пастелі – це зупинки,що означають осмислення».

До речі, пастелі Ольга виставлятиме вперше. Це старе-нове творче захоплення художниці, у сумочці якої віднедавна завжди є папір і крейда. У шаленому темпі життя для Ольги важливо зловити мить, зупинитися, відчути натхнення, настрій і зробити замальовку саме пастеллю. Чи посеред вулиці поруч із старим будинком, але з власним обличчям, чи в київському затишному сквері поміж квітів навесні або під час листопаду восени… Усі свої втілення в образах, кольорах медитації художниця подарує всім гостям майбутньої виставки.

Тема Києва – один з лейтмотивів творчості Ольги Морозової. Від перших студентських композицій до великих художніх циклів. «Що означає для мене рідний Київ? Це звернення до коренів, до місця сили. Це любов, це повне прийняття з усіма нюансами, радістю й смутком. Я сприймаю рідне місто як кохану людину».

художниця виставка
Народжена в художній родині, Ольга Морозова заявила про себе як самобутній митець, яскравий представник українського експресіонізму наприкінці 1990-х років. Вчилася у класика живопису, професора-легенди НАОМА Василя Івановича Забашти. Учасниця багатьох міжнародних виставок, проектів, вона нещодавно представляла Україну на Всесвітній виставці жінок «Balance for better» ZeeArts Gallery (ОАЕ, Дубаї-2019) й увійшла до «Top 100 Women Artists around the World».

Виставка триватиме до 22 червня 2019 року.

 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно