Музика, травень, романтика: 5 концертів у ботсаду
Фото: svitloconcert.com, kyivvirtuosi.com

Музика, травень, романтика: 5 концертів у ботсаду

Культурна агенція Svitlo Concert незабаром відкриває літній сезон незабутніх концертів у київському ботанічному саду ім. М.М. Гришка. На глядачів чекають джаз, соул, класика, найвідоміші саундтреки на жасминовій галявині та в розарії. Отож обирайте й насолоджуйтеся буянням весни й прекрасною музикою!

Весняний джаз у розарії

Коли: 24 травня, 19:00
Де: розарій ботанічного саду

вечір розарій джаз весна музика

Відкриватиме сезон у розарії Ботанічного саду ім. М.М. Гришка відомий американський джазовий вокаліст Чак Уінслі, який подарує глядачам магію поєднання весни і музики. Вечір доповнять легкі коктейлі та аромати травневого саду.

Квитки: 330 грн.


Інтерактивний концерт «Джаз для дітей у саду»

Коли: 25 травня, 11:00
Де: розарій ботанічного саду

джаз для дітей інтерактивний концерт музика ботанічний сад

Це не звичайна музична вистава для дітей, а концерт 3 в 1:
  •  Можливість познайомити дітей з джазом в інтерактивній формі.
  •  Повноцінна вистава від акторів і джаз-бенду.
  •  Концерт, що сприяє розвитку дитини.
У програмі звучатиме спеціально рекомендований для дітей легкий і веселий джаз, а також улюблені джазові мелодії з мультфільмів у супроводі цікавих історій від акторів. Сумувати не доведеться нікому!

Квитки: 275 грн.


Музика з фільмів про кохання в саду жасминів

Коли: 25 травня, 19:00
Де: Сад жасминів

сад жасминів музика фільми про кохання

Музика про кохання має магічну силу проникати у найпотаємніші закутки людської душі та хвилювати до сліз. На романтичний вечір, загорнений у солодкі мелодії і ніжний запах жасмину, запрошують «Віртуози Києва». У програмі музика з фільмів: «Солодкий листопад», «Ла Ла Ленд», «Тілоохоронець», «Леон», «Чоловік і жінка», «Великий Гетсбі», «Брудні танці», «Мости округу Медісон» та інших.

Квитки: 330 грн.


Класика в саду

Коли: 26 травня, 19:00
Де: сад жасминів

класика в саду музика сад

Травень – час романтики, квітів і пташиного щебету. Додайте до цього музику від «Віртуозів Києва», що приготували абсолютно нову програму легких літніх творів, і отримаєте незабутній вечір у концертній залі під відкритим небом.

Квитки: 330 грн


Вечір джазу та коктейлів у саду

Коли: 31 травня, 19:00
Де: сад жасминів

коктейль джаз сад музика природа сад жасминів

Проводжати весну потрібно, звісно ж, на природі. А зустрічати літо – з музикою від джазмена з Лос-Анджелеса Чака Уінслі. Насолоджуйтеся його чарівним співом і легкими свіжими коктейлями у найкрасивішому саду країни.

Квитки: 330 грн.

Календар подій на літо від Svitlo Concert — тут.

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно