Найкращі фільми з Амандою Сейфрід

Найкращі фільми з Амандою Сейфрід

«Альфа Дог»


Екранізація реальної історії, що на початку 2000-х років сколихнула Сполучені Штати. Наркоторговець на ім’я Джесі Джеймс Голлівуд замовляє вбивство п’ятнадцятирічного підлітка, що зрештою руйнує його банду та його самого приводить на електричний стілець. Аманда Сейфрід в цій стрічці грає «погане дівчисько», що своєю магнетичною чарівністю полонить серце небезпечного злочинця. Хоч ця роль і не була дебютною, саме вона привернула до акторки увагу кращих кінематографістів світу. Після прем’єри режисер «Альфа Догу» Нік Кассаветіс наголошував на тому, що шукав не просто гарненьку білявку, що принадно виглядатиме у купальнику, а дівчину – динаміт.

«Хлоя»


Складна психологічна драма, створена канадським режисером вірменського походження Атомом Егояном. Сюжет розвивається за законами детективу, але йдеться не про злочини, а про почуття. Тут Аманда Сейфрід знову грає спокусницю. Амплуа наче й не змінюється, проте це мабуть найскладніша роль в її кар’єрі. В дівчині за викликом на ім’я Хлоя поєдналися підступність та жертовність, цинізм, холодний розрахунок та відчай нерозділеного кохання. Вона аж надто розумна та надто вибаглива для свого віку, але зрештою це й спричинить її загибель.

«Листи до Джул’єти»


Проста, не оригінальна проте надзвичайно зворушлива історія про спробу віднайти втрачене кохання. Режисер  Гаррі Вінник створив у кадрі чарівний світ, в якому немає жодного негативного персонажу. Кожен тут по своєму прекрасний, проте найчарівніша з усіх молода сентиментальна американка, що мріє про письменництво. Її хвилюють любовні історії інших людей, навіть ті, що обірвалися багато років тому. Вона вірить, що кохання вічне і хоче бути інструментом доброї долі, що з’єднує серця.

Фото стоп-кадри з фільмів

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно