Польська військова драма «Дивізіон надії» вже на екранах

Польська військова драма «Дивізіон надії» вже на екранах

Польський фільм «Дивізіон надії» вийшов в український прокат. Картина розповідає про польських пілотів, з яких було сформовано елітний Дивізіон 303 — один з найкращих і найефективніших підрозділів під час Другої світової війни.

Події стрічки (оригінальна назва — «Dywizjon 303») розгортаються під час Другої світової війни. Це історія про мужніх польських повітряних асів і створення Ескадрильї-303, елітного винищувального підрозділу. Після підписання польським командуванням 6 жовтня 1939 року акту про капітуляцію ці пілоти втекли до Франції, а після захоплення Франції нацистами — у Велику Британію. Там вони приєдналися до Королівських повітряних сил (RAF — Royal Air Force). Молоді поляки, яких спочатку недооцінюють, стають легендою. У битві за Британію польська ескадрилья завдала 126 точних ударів — рекорд серед винищувальних авіапідрозділів. У фільмі представлені не лише ефектні повітряні бої, у ньому також оповідується про приватне життя повітряних асів. Кого вони кохали, кого втратили та за ким сумували. 


В основі сюжету фільму — однойменний бестселер Аркадія Фідлера — журналіста, який особисто бачив і записав історію легендарного бойового підрозділу. В Польщі книгу «Дивізіон 303» перевидавали 30 разів, переклали багатьма мовами світу, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою. Цей фільм — єдиний, що схвалила і підтримала родина Фідлера.

У фільмі використали орендований у Великій Британії справний екземпляр винищувача HawkerHurricane Mk.XII, подібний до винищувачів, які використовувалися під час Другої світової війни. Бюджет фільму склав 8 мільйонів доларів, значну частину яких витратили на захопливі бойові сцени та видовищні спецефекти.  

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно