Серіали для саморозвитку
Кадри з фільмів

Серіали для саморозвитку

«Мільярди»


В цьому серіалі відображені майже всі найважливіші тренди, наявні в житті сучасного західного суспільства. Ідею та сценарій серіалу кінематографісти Браян Копельман та Девід Левін розробляли разом з журналістом New York Times Ендрю Россом Соркіним. Більшість поворотів сюжету, списані з реальних подій, про які писала американська преса. Звісно, деталі та імена змінено, але самі історії впізнати не складно. Попри те, що дійові особи «Мільярдів» - бізнесова та політична еліта Сполучених Штатів, і вже в першій сцені першого епізоду ми бачимо поважну владну особу на зв’язаною для сексуальної гри, цей проект – не підглядання в щілину за багатими та відомими, а скоріше розкриття основних схем перетікання великих грошей з однієї кишені в іншу.

«Теорія брехні»


Центральний персонаж – доктор Кел Лайтман – експерт з аналізу людської поведінки. Спостерігаючи за мімікою та мовою тіла він може визначити хто з його візаві бреше. Звісно, ця здатність неоціненно корисна під час всіляких розслідувань, особливо коли свідчення учасників подій суперечать одне одному і не зрозуміло, чия версія ближча до істини. Кожен епізод – окрема історія з виразним детективним присмаком. Найцікавіше в ній завжди те як саме Лайтман та його колеги з’ясовували істину. Творці серіалу використовували матеріали реальних наукових досліджень людських рефлексів, тож уважний глядач дізнається багато цікавого про те як насправді можна визначити брехуна за виразом обличчя чи рефлекторними рухами.   

«Геній»


Зроблено в кращих традиціях National Geographic. Оригінальна інтерпретація ретельно перевірених фактів – ось заради чого має сенс дивитися цей серіал. Історичні постаті, про яких всі ми здається й так знаємо чимало, зображені у новому незвичному світлі. Біографічні деталі про які ми раніше не чули, або не звертали уваги додають нових фарб та рис портретам геніального фізика Альберта Ейнштейна та славетного митця Пабло Пікассо. Чи знаєте ви як Ейнштейн ставився до інституту шлюбу, чому Сполучені Штати не квапилися дати йому громадянство та навіть підозрювали в комуністичній пропаганді. За якої причина Пікассо посварився з Гемінгвеєм та чим він займався під час громадянської війни в Іспанії. Серіал дасть відповіді на ці та багато інших питань щодо людей яких багато хто намагається наслідувати,

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно