Що подивитися, коли все шкереберть

Що подивитися, коли все шкереберть

«Чоботар»


Ця стрічка геть не схожа на інші комедії за участю Адама Сендлера. Гумор у ній набагато доросліший. Більшість епізодів розраховано радше на глядача з певним життєвим досвідом. Фільм варто подивитися тому, хто вважає, що в його житті розпочалася смуга невдач. І хоч яке ваше становище, сумнівно, що воно є гіршим за те, в якому опинився головний герой. Утім його негаразди, зрештою, виявилися такою собі підготовною базою для великих перемог.  У фільмі багато зворушливих моментів, надзвичайно тремтливо й щиро зображені стосунки старих батьків з дорослими дітьми.    

«Джой»


Як мати-одиначка без роботи, грошей та досвіду підприємницької діяльності може перетворитися на винахідницю й успішну бізнес-леді? Виявляється, вона просто не має іншого виходу. В основі сюжету реальна історія Джой Мангано – засновниці компанії Ingenious Designs, що винайшла швабру з автовіджимом. Хоч головну героїню і грає красуня – білявка Дженніфер Лоренс, – вона не перетворює власну привабливість на інструмент досягнення успіху в бізнесі. В одному з інтерв’ю режисер «Джой» Девід Овен Рассел зізнався в тому, що навмисне підкреслював сильну вдачу та небажання вдаватися до жіночих хитрощів, бо саме це надихнуло його в образі винахідниці.   

«Поцілунок Беатрис»


Після перегляду цієї проникливої драми ніхто не картатиме себе за помилки минулого. Не вважатиме, що живе якось неправильно. Адже режисер і автор сценарію Мартен Прово дуже переконливо доводить глядачеві, що на іспиті життя не може бути хибних відповідей. Фільм сподобається поціновувачам сильної акторської гри, адже головні ролі виконують Катрін Денев і Катрін Фро.  До речі, якщо ви колись сумнівалися в тому, що літня жінка у зморшках та із скуйовдженим волоссям може бути приголомшливо чарівною, – «Поцілунок Беатріс» точно в цьому переконає.   

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно