Три концерти в Caribbean Club, на які потрібно купити квитки просто зараз

Три концерти в Caribbean Club, на які потрібно купити квитки просто зараз

Джазове звучання культових пісень Івасюка, американсько-канадський погляд на класику джазу чи акустика від Злати Огнєвіч — концертна сцена Carribean Club готова дивувати поціновувачів якісної музики.


IVASYUK in jazz

Коли: 13 липня, 19:00
Квитки: 190-520 грн

Американська співачка Брія Блессінг та український проект ShockolaD виступлять з програмою IVASYUK in jazz 13 липня. Музиканти представлять легендарні композиції Володимира Івасюка «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» та багато інших в оригінальній джазовій обробці.

Американка Брія Блессінг народилася в Техасі, а визнання здобула в Україні після участі у вокальному шоу «Голос Країни-4». Співачка гастролює по Україні, США, Канаді, Данії, Норвегії та Польщі, а також активно бере участь у благодійних заходах.

Проект ShockolaD у своїй творчості поєднує різні стилі та імпровізує над звуками, думками, синтезом електроніки та акустики. Брія Блессінг і ShockolaD зберуться разом, щоб вшанувати музичну спадщину видатного українського композитора та поета Володимира Івасюка, переосмисливши його вічні пісні для нових поколінь.Джазовий понеділок: Paul Christopher Band (Canada) 

Коли: 15 липня, 20:00
Квитки: 150-270 грн

Канадський музикант Пол Крістофер виступить з концертом у Caribbean Club Concert Hall в рамках серії концертів Live Jazz Monday. Разом з гуртом Пол виконає авторські композиції в стилі фанк, латино та ритм-енд-блюз, а також композиції легендарних Al Jarreau, Stevie Wonder, Joe Jackson, George Gershwin, Toots Thielemans та Antonio Carlos Jobim.

Пол Крістофер – канадський вокаліст та барабанщик. Найбільша газета Лас-Вегаса Las Vegas Review Journal написала про Пола: «Він задає ритм своєю харизматичною енергією, яка наповнює його пісні».Акустичний концерт Злати Огнєвіч

Коли: 18 липня, 20:00
Квитки: 490-690 грн

Злата Огнєвіч вперше виконає unplugged-версію пісень з нового альбому «Грані» й своїх популярних хітів «Танцювати», «Єдиний», Doloni. Крім того, за словами Злати, гості її концерту першими ексклюзивно зможуть почути кілька нових пісень із майбутнього другого студійного альбому, над яким працює співачка.

«Для мене це новий формат, тому ми з музикантами активно готуємося до концерту. Акустика це завжди оголені емоції та оголена душа, і мені хочеться бачити глядачів із такими ж емоціями», — говорить про майбутній концерт Злата Огнєвіч.

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно