Три книги про подорожі

Три книги про подорожі

«Наївні за кордоном або Шлях нових пілігримів»

Марк Твен


марк твен книга

За життя майстра пригодницької прози саме ця його книга була найпопулярнішою. До речі, це перший літературний досвід і перший великий успіх, що в очах суспільства фактично перетворив його з журналіста на письменника. Твен розповідає про реальну подорож на борту списаного військового корабля Quaker City, в якій сам він брав участь. Група американців-шукачів пригод вирушає спочатку до Європи, а потім до Святої Землі. Під час цього плавання для них відкривається абсолютно новий світ, до якого вони виявилися неготовими. Фактично автор висвітлює внутрішні «гальма», що заважають людині сприймати нове та змінювати своє життя. Питання він порушує серйозні, проте пише легко і дуже іронічно.

Вартість: 250 грн
Де придбати: https://goo.gl/FiYX19

«З табуретом до океану»

Леонід Кантер, Павло Солодько

з табуретом до океану книги подорож

Будьте обережні з кухонними розмовами. Часом вони призводять до божевільних рішень і неймовірних пригод. Якось в Україні, сидячи на кухні міської квартири, компанія дуже креативних друзів добалакалася до того, що їхні чотири табурети слід відправити до чотирьох світових океанів. В когось іншого все можливо лишилося б на рівні жартів, але наші герої вирішили реалізувати свій задум. Смішна та захоплива історія реальних пригод сучасної людини, що вперто йде до своєї мети попри перешкоди і кепкування інших. Кращого посібника з розвитку цілеспрямованості годі й уявити.

Вартість: 88 грн
Де придбати: https://goo.gl/EQHLNb

«Перехожі. Південно-Східна Азія»

Богдан Логвиненко

богдан логвіненко книга читати

Якось автор зізнався, що писав свої дорожні нотатки виключно для мережі, і бажання видавців перетворити їх на книжку виявилося для нього несподіванкою. Коли почнете читати «Перехожих», одразу зрозумієте, чому шукачі свіжого літературного матеріалу не могли пройти повз цей твір. Галерея коротких портретних оповідей, наче дзеркало людської природи, показує спільні риси дуже різних персонажів — від таксиста до мільярдера. Усі герої живі та реалістичні. В тексті майже немає художніх метафор. Книга Лигвиненка вкотре доводить, що неприкрашена реальність буває яскравішою за будь-яку письменницьку вигадку.

Вартість: 122 грн
Де придбати: https://goo.gl/3DjrTh

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно