У Відень до Брейгеля

У Відень до Брейгеля


Що: виставка «Брейгель»

Де: Віденський музей історії мистецтв (Maria-Theresien-Platz, 1010)

Коли: до 13 січня 2019 року

Перша в історії велика сольна ретроспектива фламандського живописця викликала справжній ажіотаж серед відвідувачів, а оглядачі вже нарекли її «сенсаційною» та «найбільш значимою музейною подією 2018 року». Щоб мінімізувати черги, вхідні квитки продаються онлайн, до того ж за ними закріплено часовий проміжок, протягом якого ви матимете право зайти на виставку. Тривалість перебування всередині необмежна, а «запуск» охочих відбувається кожні 20 хвилин. Вартість стандартного квитка – 20 євро. Якщо доплатити ще 10, отримаєте квиток, з яким вам не потрібно резервувати час відвідин.

Окрім виставки робіт Пітера Брейгеля Старшого, багата постійна експозиція музею включає мистецтво Стародавнього Єгипту, доби античності – Давньої Греції та Риму, збірку західноєвропейського живопису XIV–XVIII століть. Тут можна насолодитися картинами Яна ван Ейка, Босха, Рубенса, Рембранта, Веласкеса, Тіціана, Веронезе.

Ще до відкриття виставки музей запустив унікальний ресурс – сайт «Всередині Брейгеля» (Inside Bruegel). На ньому розміщено цифрові зображення одинадцяти шедеврів Пітера Брейгеля Старшого, які належать музею. Супервисока роздільна здатність дає змогу роздивитися полотна у найменших деталях. Починаючи з 2012 року, кожна з цих картин пройшла процес реставрації й досліджена на сучасному обладнанні. Знімки, зроблені за допомогою інфрачервоної рефлектографії, інфрачервоної макрофотографії та рентгена, також доступні на унікальному ресурсі. До того ж працівники музею пропонують вивчити й зворотну сторону картин, варто лише клікнути по зображенню у відповідному розділі. Мітки та знаки, залишені попередніми власниками, дають змогу простежити за долею полотен.

Квитки: 20 або 30 євро; можна придбати на сайті www.bruegel2018.at.До 13 січня 2019 року у віденському Музеї історії мистецтв триває грандіозна виставка, присвячена творчості Пітера Брейгеля Старшого. Масштабна експозиція робіт художника включає тридцять живописних полотен і шістдесят гравюр та малюнків, привезених із Лондона, Берліна, Риму, Роттердама, Брюсселя, Антверпену.

Нагадаємо, що 28 жовтня бюджетний авіаперевізник Wizz Air відкрив прямий рейс Київ – Відень, склавши конкуренцію МАУ та Austrian Airlines. Окрім Києва, Austrian Airlines літає зі Львова, Одеси та Харкова. Wizz Air має ще один рейс з України – із Харкова. До того ж з Києва до Відня зручно діставатися з Братислави, куди виконують рейси лоукости Ryanair і Wizz Air.


На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно