Ветерани й волонтери АТО запрошують на прем’єру «Дванадцятої ночі»

Ветерани й волонтери АТО запрошують на прем’єру «Дванадцятої ночі»

Перший соціальний англомовний театр ветеранів і волонтерів АТО «Project W – Veterans, Volunteers and William» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» запрошує на прем’єру англомовної вистави «Дванадцята ніч, або Що захочете» за п’єсою Вільяма Шекспіра у сучасній постановці режисера, заслуженого артиста України Олексія Гнатковського.

Що: вистава «Дванадцята ніч, або Що захочете»
Коли:
• 30 травня о 19:00 на сцені Національного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса ( вул. Володимирська, 23-в)
• 31 травня о 20:00 у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2, Арт-зал).

 

Життєрадісна комедія англійського драматурга названа на честь дванадцятої ночі після Різдва. Це заплутана історія справжнього кохання Віоли, Герцога, Олівії та Себастіана, які проходять випробування долею та гартування часом, все більше обростаючи обіцянками й непорозуміннями, дивними переодяганнями та боязкими натяками, таємною надією та палкими зізнаннями. Усе це на межі між ілюзією та дійсністю…

Автори вистави стверджують, що їхня «Дванадцята ніч» — це зізнання в любові до життя, незламність, віра, поштовх на долання нових викликів. Це вистава-взірець перед суспільством, як потрібно цінувати кожну мить свого буття, зберігаючи найголовніше – людяність.


Ініціатор театру, ветеран АТО Ігор Касьян: «Ідея не з’являється сама собою, щось має підштовхнути на це. Мене турбує слабкий імідж ветеранів АТО в країні, популізм і спекуляція на військові теми під час війни. На власному прикладі покажемо, що ветерани та волонтери АТО — це не окрема категорія людей в суспільстві! Нас не треба жаліти, а ми не повинні давати привід для цього! Палкі очі, жага до життя, англійська за рік і праця на сцені – все це можливо, коли маєш ціль».


Project “W” Veteran, Volunteer and William — унікальний соціальний проект  Сучасної школи англійської мови «English AmonPeople», громадської організації «Елеос-Україна» та  Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру. Це англомовний театр ветеранів і волонтерів АТО, які пройшли кастинг і вивчають англійську мову та театральне мистецтво. Унікальний, бо об’єднав багато різностей, що так чи інак перетинаються у повсякденному житті в різних формах і проявах.

 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно