5 ресторанів Києва із затишними двориками
Фото: з офіційних Facebook-сторінок закладів

5 ресторанів Києва із затишними двориками

Коли на вулиці панує літо, зовсім не хочеться проводити його у приміщенні. Ми підібрали кілька чудових закладів які, окрім смачної їжі, освіжних коктейлів і гарного сервісу, мають чудові дворики, де так приємно насолоджуватися теплими днями.

Ronin

Заклад перуанської кухні Ronin належить до «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова». Окрім прекрасної їжі, заради якої сюди хочеться повертатися знову й знову, він приваблює гостей своєю відкритою терасою. Меню насичене великою кількістю страв з морепродуктів і риби, серед яких: морські гребінці, лобстери, устриці, тигрові креветки й багато інших делікатесів.

Ціни: гарячі закуски – 99–199 грн, салати – 168–288 грн, супи – 218 грн, основні страви – 198–3999 грн
Адреса: вул. Зоологічна, 10

Druzi cafe&bar

Одна з найбільших переваг Druzi cafe&bar – це його розташування у закритому дворику, що причаївся на одній з найатмосферніших вулиць Києва – Андріївському узвозі. Сюди приємно завітати на коктейль з друзями або на повноцінну вечерю в сімейному колі. Меню лаконічне, але різноманітне. Тут є салати, супи, брускети з різними начинками, бургери, а також рибні й м’ясні страви.

Ціни: салати – 85–129 грн, супи – 69–89 грн, закуски – 39–179 грн, основні страви – 99–189 грн, десерти – 45–85 грн
Адреса: Андріївський узвіз, 2д

Ресторан «Тераса» в бутик-готелі «Воздвиженський»

Унікальний ресторан має власний затишний сад, який стане ідеальним обрамленням для будь-якої події: романтичної вечері, особливого свята чи сімейної зустрічі. У меню — багато українських спеціалітетів і класичних європейських страв на будь-який смак, саме тому тут можна скуштувати і полтавські голубці зі свининою і телятиною, і равіолі з копченими мідіями і вершковим соусом.

Ціни: закуски – 199–457 грн, салати – 198–905 грн, супи – 95–295 грн, основні страви – 260–555 грн, десерти – 115–195 грн
Адреса: вул. Воздвиженська, 60а

«Мама, я дома. Місце душевних зустрічей»

Назва закладу точно відповідає його концепту. Тут справді приємно й смачно, як у гостинах у найближчого друга чи родича. Ресторан має дві окремі зали, але по-справжньому гості люблять його за чарівне закрите подвір’я з живими рослинами й зручними меблями. Меню охоплює понад 20 коктейлів, закуски й основні страви, серед яких рекомендуємо звернути увагу на спринг-роли, креветки з тайським соусом і качку татакі з грушею конфі.

Ціни: закуски – 69–699 грн, салати – 140–180 грн, супи – 90–145 грн, основні страви – 210–305 грн, десерти – 70–130 грн
Адреса: вул. Дмитрівська, 62/20

«Маца й устриці»


«Маца й устриці» користується особливою популярністю у теплу пору року завдяки закритому дворику, в якому приємно випити келих ігристого у спеку та насолодитися улюбленими устрицями (з Франції, Голландії та Ірландії).

Ціни: закуски – 99–229 грн, супи – 129–159 грн, основні страви – 189–599 грн, десерти – 39 грн
Адреса: вул. Дмитрівська, 39

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно