Книги, які допоможуть зберегти нерви

Книги, які допоможуть зберегти нерви

«Тонке мистецтво пофігізму: парадоксальний спосіб жити щасливо»

Марк Менсон


Ці історії нам розповідають мало не щодня. Хтось розпочинав власний бізнес у маленькому гаражі, а зараз володіє мільярдним капіталом і фінансує половину світової доброчинності. Хтось у дитинстві був слабеньким і хворобливим хлопчиком, але зайнявся спортом і тепер грає героїв і мачо в крутих бойовиках. На телебаченні, в журналах та в інтернеті — скрізь йдеться про чужий успіх. Зрештою виникає розпачливе відчуття, що усі навколо досягли більшого, ніж ми. Коли заходиш у соціальні мережі, ефект підсилюється. Раптом виявляється, що навіть ті, хто не дуже збагатів і не прославився, все одно живуть ліпше за нас. Наче в них і подорожі цікавіші, і вільного часу більше, і вечірки веселіші. То, звісно, лише ілюзії, створені вибірковим викладенням фактів і вдалим підбором фотографій, але щойно ми їм піддаємося, вони знецінюють наші власні досягнення та задоволення. Про те як цьому не піддатися, власне й пише Марк Менсон.

Де придбати: https://goo.gl/MmemgM


«Хочу й буду»

Михайло Лабковський


Він впевнений, що здатність бути щасливим в особистому житті абсолютно не залежить від віку, зовнішності та наявності зайвої ваги. Вважає, що бажання будь-що вийти заміж не властиве психічно здоровій жінці. А ще, на його думку, жертвами обставин стають лише ті, хто сам цього домагається. Михайло Лабковський — знаний провокатор, його жорсткі категоричні твердження щоразу викликають бурхливі дискусії в соціальних мережах. Не обов’язково погоджуватися з усім, що він пише, проте його книги дуже допомагають позбутися суспільних стереотипів, які тиснуть на сучасну людину. Автор пропонує простий доступний спосіб відокремити наші власні бажання від того, що нав’язує нам оточення та масова культура. Адже таке відокремлення — перший крок до того, щоб відчути себе справді вільною людиною.

Де придбати:https://goo.gl/1GrWGb  


«Вся правда про неправду»

Ден Аріелі


Засновник дослідницького бюро Center for Advanced Hindsight і викладач суспільної економіки в університеті Duke, одному з найпрестижніших вишів Сполучених Штатів, справжній знавець людської поведінки. Ця книга дає відповідь на одне з найнеприємніших питань сьогодення: коли, як і, головне, навіщо ми брешемо оточенню та самим собі. Подальші спроби замаскувати власну брехню змушують нас даремно витрачати час, нерви та гроші. Ден Аріелі пропонує до геніальності простий альтернативний шлях — одразу її спростувати та більше не брехати. Гадаєте, ви дуже правдива людина? Часто ми просто не усвідомлюємо власного лицемірства. Автор книги вчить, як його розпізнати.  

Де придбати: https://goo.gl/w7H8wc

 


На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно