Kyiv Euro Marathon: пробіг Києвом по-європейському

Kyiv Euro Marathon: пробіг Києвом по-європейському

Зовсім скоро — 12 травня — у столиці відбудеться масштабний Kyiv Euro Marathon. Тож якщо хочете взяти участь, потрібно поквапитися та зареєструватися!

Що таке Kyiv Euro Marathon

Kyiv Euro Marathon — одна з головних та найочікуваніших бігових подій весняного змагального сезону в Києві та Україні. Мета цього спортивного заходу — привернення уваги якомога більшої кількості громадян до здорового способу життя, бігу й аматорському спорту в цілому!

Захід проводиться за підтримки Представництва ЄС в Україні та посольств держав членів ЄС! У старті візьмуть участь понад 3000 бігунів з різних куточків нашого неосяжного світу. Це хороший шанс спробувати сили й відчути себе частиною величезної бігової спільноти, для членів якої не існує кордонів.


Дистанції: марафон, напівмарафон, EURO 12K, EURO 6K, командна марафонська естафета й дитячі забіги. Крім того, цього року до програми входять змагання зі скандинавської ходи на 6 кілометрів.

Вартість участі у забігах для дорослих:

• 700 грн — марафон, напівмарафон, EURO 12K та EURO 6K;
• 500 грн — участь у змаганнях зі скандинавської ходи;
• 2500 грн — командна марафонська естафета (команда з п'яти учасників, дистанція 6 км + 12 км + 6 км + 12 км + 6,195 км).

Крім досвіду й чудового настрою ви отримаєте дизайнерську медаль, футболку й тримач для медалей. Маленькі учасники біжать практично безкоштовно — реєстрація обійдеться всього у 5 грн.

Ну що, ви готові? Тоді заходьте на сайт, реєструйтесь і наздоганяйте свою мрію! Адже ми пам’ятаємо, що усі обмеження живуть лише у нашій свідомості. Час не тільки мріяти!

Карта марафону

марафон київ карта забіг

Карта напівмарафону 

напівмарафон карта київ

Карта EURO 12K

евромарафон київ карта забіг

Карта EURO 6K

карта забіг марафон київ

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно