Гаджети для контролю самопочуття та здоров'я

Гаджети для контролю самопочуття та здоров'я

Фітнес-браслет Хiaomi Band 3: порахує все

xiaomi-mi-band3-1.jpg

За оцінками експертів, Хiaomi Band 3- найпопулярніший фітнес-браслет. Це браслет економ-класу, але він не поступається по функціям більш дорогим гаджетам. Він рахує кроки, пульс, виконує функцію годинника та синоптика, відстежує якість сну, нагадує про події, інформує про повідомлення з месенджера та вхідні дзвінки. З ним навіть можна плавати, хоча пірнати виробник не рекомендує. Розумний браслет працює ще й будильником, визначаючи за частотою пульсу оптимальний час для прокидання. Він не дозволить довго засиджуватися за комп’ютером - нагадає про дефіцит рухів і зекономить кількість зайвих рухів при пошуку смартфона, адже може віднайти його сам. Корисна річ, безсумнівно!

Годинник Apple Watch Series  4: і лікар, і тренер, і психолог

Apple Watch Series 4.jpg

Новий розумний годинник називають «кардіологом на руці», адже на додаток до всіх можливостей попередника має вбудований сенсор серцебиття і робитиме своєму користувачу кардіограму, попереджатиме про надто повільне серцебиття та фіксуватиме графік серцебиття протягом дня. Отже можна спостерігати за добовими змінами у роботі серця і у разі потреби вчасно звернутися до лікаря. З новітніх покращень – збільшений на 30% дисплей, 18 годин роботи без підзарядки, якість зв’язку (годинник вміє дзвонити) та швидкість роботи: у «четвірки» вона майже вдвічі більша за третє покоління годинників. Та загалом, що з третьою, що з четвертою версією Apple Watch, життя набуває нової якості, адже годинник надихає вести більш здоровий спосіб життя. Додаток «Здоров’я» має чотири категорії: Активність, Сон, Харчування, Свідомість. Наприклад, функції останньої нагадують про необхідність робити паузи протягом дня, глибоко дихати, вмикати свідомість та позбавлятися стресу. Додаток рахує калорії, вуглеводи, кількість кофеїну, слідкує за змістом глюкози у крові, вагою та репродуктивним здоров’ям. Якщо людина з Apple Watch на руці раптом впала і не піднімається протягом 60 секунд, годинник подзвонить у службу порятунку і відправить геоданні свого власника. Крім усіх переваг, це ще й стильна штучка, яка пасує до любого вбрання.

Інфрачервоний безконтактний смарт-градусник: торкатися не треба


Вимірювати температуру тіла за допомогою ртутного термометру застраріло. Це неекологічно, небезпечно і незручно. Інша річ – безконтактний мобільний термометр для телефонів Android. Визначає температуру за кілька секунд, шкідливих речовин у собі не містить, його не треба ставити під пахви, достатньо піднести пристрій до лоба на відстань пари сантиметрів, і ви вже бачите інформацію на екрані смартфона. Термометр оздоблений сучасним інфрачервоним датчиком, що фіксує рівень інфрачервоної енергії від тіла та предметів. Процес обробки інформації триває дві секунди. Все що вимагається – встановити на смартфон додаток IRThermo для синхронізації роботи мобільного градусника з телефоном, з'єднати їх за допомогою роз’єму для навушників та піднести пристрій до об'єкту. До речі, вимірювати в такий спосіб можна не тільки температуру тіла, але й їжі, води, атмосфери – ступінь похибки мінімальна. Додаток записуватиме динаміку зміни температури, тому короткострокову пам'ять можна розвантажити від зайвої інформації.

Aum Cardiovascular: серцевий сєк'юріті

Відомо, що коронарні артерії поступово забиваються холестериновими бляшками, ризик інфаркту зростає, та час, коли їх кількість перетинає небезпечний бар'єр, зазвичай з'ясовується вже в лікарні. Але віднедавна американська компанія Aum Cardiovascular винайшла можливість попереджати критичний стан за допомогою унікального пристрою, що перевіряє коронарні артерії без інвазійного втручання. Досить прикласти це електронного діагноста на 20 хвилин до грудей. При проходженні крові через артерії виникає турбулентність, вона генерує аудіо сигнал, який вловлюється і аналізується пристроєм. Зібрані дані відправляються в сервіс Aum Cardiovascular і через деякий час приходить вердикт лікаря. Система має європейську сертифікацію, а отже найближчим часом з'явиться і у нас.

Aum Cardiovascular.jpg
На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно