Уколи краси: коли варто починати

Уколи краси: коли варто починати

Є такий поширений міф, ніби ін'єкції краси - доля жінок «глибоко за ...», які борються з віковими змінами. Насправді місія таких уколів виходить далеко за межі антиейджингу.

Коли потрібен Диспорт

Звички постійно хмуритися, щулити очі, опускати куточки рота формують мімічні зморшки у дівчат вже до кінця школи. Запропонувати розгладити зморшку та позбутися звички гримасувати косметолог може клієнтові вже з 18 років. До того ж, з цього віку питати дозволу на процедуру у батьків вже необов'язково. Препарат Диспорт вводиться в напружені м'язи обличчя, і - о диво (!) - шкіра повністю розгладжується. Кілька повторних ін'єкцій надовго позбавляють від звички хмуритися. Ствердження необізнаних - мовляв, уколи ботулотоксину атрофують м'язи - міф і нісенітниця. Диспорт блокує тільки передачу сигналу від нерва до м'яза, що і дає потрібний ефект блоку м'язового скорочення. Кровопостачання і живлення м'яза при цьому зберігається, тому ніякої атрофії бути не може навіть після багаторазового застосування. Через 4-6 місяців після уколу м'яз повністю відновлює свою активність.

Коли потрібно підправити риси обличчя

Можна, звичайно, полюбити себе такою, яка ти є, а можна корегувати горбочок на носі / асиметрію обличчя / змоделювати підборіддя і інші деталі зовнішності за допомогою філерів (наповнювачів) - сучасної альтернативи пластичної хірургії. Або, навпаки, підкреслити красу, зробивши губи повніше, а вилиці виразнішими. Всі ці чудові перетворення цілком можна дозволити собі з 18 років, а з 28-ми направити силу філерів на корекцію перших вікових змін - прибрати «гусячі лапки», вирівняти навислі щічки та ін. В основі філерів - гіалуронова кислота - речовина, споріднена нашому організму : вона входить до складу дерми, тому можливість алергічних реакцій зведена до мінімуму.

Біоревіталізацію потрібно починати до 30

Навіщо ж чекати, коли нещадна сила гравітації потягне тканини обличчя вниз, якщо є біоревіталізація - профілактика вікових змін ?! Проводити її рекомендується з 28 років з інтервалами один раз на півроку. Суть методу - у введенні у введенні в глибокі і середні шари дерми через ряд мікропрокол нестабилизированної гіалуронової кислоти. Такі ін'єкції розгладжують дрібні зморшки, дають хороший ліфтинговий ефект, важливо - ми не тільки заповнюємо запаси цієї речовини в організмі, але і стимулюємо синтез ГК всередині організму. Курси біоревіталізації до 30 років - хороший спосіб відкласти появу на обличчі відбитків часу.

Позбутися прищиків

Мезотерапію марно записали в «процедури для дорослих», адже одна з її місій - допомогти впоратися з акне і запаленнями - віковими прикметами шкіри юних дам. Процедури мезотерапії можна починати робити навіть у підлітковому віці, наприклад, при комплексному лікуванні акне. Склад мезококтейлю залежить від проблеми, яку потрібно вирішити. Різні мікси вітамінів, мікроелементів, гіалуронової кислоти, пептидів, амінокислот, рослинних екстрактів допомагають позбутися ще й від зайвої ваги, пігментації, целюліту, зупинити процес випадіння волосся. Молодим жінкам після процедур мезотерапії варто користуватися кремом, який захищає шкіру від сонця, і цілодобово насолоджуватися своїм новим обличчям без плям, прищиків і сального блиску.

Де можна пройти:

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно