Стежками України: цікавезні забіги в липні–серпні

Стежками України: цікавезні забіги в липні–серпні

Якщо вам набридли стандартні марафони та напівмарафони, а душа бажає нових вражень, пропонуємо кілька цікавих забігів, які найближчим часом пройдуть в Україні.

«Забіг босоніж»

Де: Київ, Україна
Коли: 28 липня

Пам’ятаєте, як у дитинстві всі любили бігати босоніж по травичці? Зовсім скоро у вас буде шанс згадати, як це було й водночас взяти участь у «Забігу босоніж-2019», який відбудеться 28 липня на території гольф-поля у Межигір'ї. Організатори пропонують дві дистанції на вибір: 7 км і 3,5 км. Реєстрацію відкрито до 28 липня, якщо до цього часу не викуплять всі слоти. Вартість — 400 грн.  

«100 Буко-миль»

Де: Ворохта, Україна
Коли: 1-4 серпня

краєвид буковель
«100 Буко-миль» — це справжнісінький трейловий ультрамарафон у Карпатах. Учасники можуть вибрати дистанцію з п'яти забігів: «Несамовите й Піп» (183 км, 10300 м набору висоти, контрольний час – 60 годин), «ПетросКвас» (110 км, 5775 м набору висоти, контрольний час – 36 годин), «ДраГоверла» (75 км, 4165 м набору висоти, контрольний час – 23,5 години), «OnlyГоверла» (42 км, 2110 м набору висоти, контрольний час – 12 годин). Реєстрацію відкрито до 27 липня. Вартість – від 500 грн до 1550 грн. Для кожної дистанції є список обов’язкових речей. Наприклад, для забігу «Несамовите й Піп» — це справний мобільний телефон з сім-карткою та з можливістю здійснювати вихідні дзвінки, GPS з треком, чи (або) карта дистанції та компас, налобний ліхтарик, комплект запасних батарейок, вітрівка, шапочка і рукавички, аптечка (бинт, пластир, перекис водню, знеболювальні й серцеві засоби), ємність для води (не менше 0,7л), чашка/стаканчик, запас продуктів (не менше 200 гр). Будьте пильними при реєстрації та уважно читайте, що саме потрібно для кожної дистанції.

Екомарафон «Світанок Світязя-2019»

Де: Шацьк, Україна
Коли: 10 серпня

шацькі озераМета екомарафону «Світанок Світязя-2019» — показати всю красу природи Полісся і зберегти її чистою якомога довше, щоб наші внуки і правнуки мали можливість насолоджуватися нею навіть 50 років по тому. Старт починається рівно о 6:00 ранку — час, коли сонце встає з вод озера Світязь. Дистанції: 5 км, 10 км, напівмарафон, марафон та естафета (4 х 42,195 км). вартість реєстрації — 350 грн й 1200 для учасників естафети.

До речі, цей старт —  спільна ініціатива федерації біатлону Волині, федерації легкої атлетики Волинської області, федерації України з поліатлону, Шацького лісового коледжу, Шацького національного природного парку, спортивного клубу «Ковель», OTK «Rzeźnik» та Chelmbiega («Хелмбігає») у співпраці з адміністрацією Шацького району та гміни Воля-Ухруська (Польща) в рамках «Європейських днів добросусідства». 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно