Три йога-студії на будь-який смак

Три йога-студії на будь-який смак

Йога не виходить з моди останні двадцять років. Чому дивуватися? У йога-практиках сучасна людина знайшла порятунок від хронічного стресу та психічних навантажень, які нав’язує ритм сучасного життя. На відміну від інших занять спортом, гімнастика йогів дарує ще й внутрішній спокій і рівновагу. Ми підібрали три популярні студії йоги в Києві, де можна тримати у гарній формі й тіло, й ментальне здоров’я.  

Йога-студія Андрія Сідерського 


Постать Андрія Сідерського вважається культовою серед прихильників йоги. Дехто навіть вважає, що саме завдяки йому ця східна філософія та гімнастика  стали популярними в наших широтах. Як каже сам Сідерський, йога – це мистецтво керування поведінкою розуму, здатність бачити світ у ширшому та глибшому діапазоні та розкривати власні творчі здібності. У своїй студії Сідерський пропонує перевірити теорію на практиці. Заняття відбуваються за унікальною авторською методикою YOGA23, адаптованою до менталітету й анатомічних особливостей європейської людини, але зі збереженою безкомпромісністю й ефективністю східного підходу. Тут вас не будуть «вантажити» езотерикою та релігійними меседжами, нічого зайвого – тільки потужна практика хатха-йоги для тих, хто прагне якнайшвидшого розкриття індивідуальності, реалізації у світі, зміцнення здоров'я та вдосконалення тіла. Різні рівні занять розраховані на різну цільову: від початківців до кваліфікованих спортсменів, а також на аудиторію, що потребує відновлення та реабілітації через проблеми з хребтом.

Вартість: 12 тренувань – 1450 грн

Детальніше:  https://yoga.ua/


Практика SinY від Дмитра та Ольги Яценків 


Свої заняття подружня пара Дмитро та Ольга Яценки проводять у різних локаціях Києва (постійний зал є у ТЦ «Арена-сіті» на Бесарабці), але для тих, хто любить випробувати своє тіло на гнучкість і міцність, місце проведення не має особливого значення. Авторський напрям Яценків SinY – це техніка вправ, що походять від спортивної акробатики й цілком придатні для опанування асан підвищеного рівня складності. Тим, хто мріє навчитися «зав’язуватися у вузол» і балансувати на руках вниз головою, – саме сюди. Безпеку Яценки гарантують: усі вправи проходять премодерацію спиною Ольги, яка була безнадійно хворою до її захоплення йогою. Утім, техніка SinY має кілька рівнів, тому і початківцям, любителям хатха-йоги, тут також є чим зайнятися: студійна гімнастика йогів, адаптована для міських жителів з акцентом на проблемні спини – саме для них.  Розум після занять у Яценків теж неодмінно посвітлішає. «У плані йоги нас найбільше цікавить частина, яка працює з розумом, допомагає розібратися з тим, «хто я» і «навіщо я це роблю», – говорить Дмитро Яценко. – Головна мета наших занять – знайти стан тиші розуму й усвідомлену, уважну присутність у поточному моменті».

Вартість: 24 заняття – 2500 грн

Детальніше: http://www.yogablog.kiev.ua/?page_id=7


Yogalife 


Центр йоги та систем оздоровлення авторитетного йога-вчителя В'ячеслава Смирнова пропонує повний спектр знань зі здорового способу життя і занять з йоги, цигун та інших систем оздоровлення і розвитку людини. Окрім, власне, тренувань з класичної йоги, тут можна отримати консультації кінезіолога (спеціаліста з роботи м'язів), відвідати остеопата, взяти участь у популярних тренінгах і семінарах від відомих експертів із розвитку та здоров'я людини. А ще – махнути разом з однодумцями на ретрити – команда Смирнова регулярно влаштовує виїзні заняття йогою у різних цікавих куточках світу. Найближчий ретрит – у кінці лютого у Бірмі. Yogalife – для тих, хто цікавиться здоровим способом життя ширше рівня навантаження м’язів і прагне цілковитої гармонії з тілом і душею.

Вартість: 12 занять – 1500 грн

Детальніше: hatha-yoga.com.ua


Відеокурси з йоги:

https://www.youtube.com/watch?v=NhN-rERry9E

https://www.youtube.com/watch?v=E5i4rDc_GA8

https://www.youtube.com/watch?v=gchvl1Jm7h8

Вікторія Куриленко

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно