Чим здивував головний бізнес-саміт року – «Лабораторія онлайн-бізнесу ‘2019»

Чим здивував головний бізнес-саміт року – «Лабораторія онлайн-бізнесу ‘2019»

В київському Палаці спорту пройшов довгоочікуваний захід – ЛОБ'19. Саміт вчергове підтвердив звання наймасштабнішої у Східній Європі події, на якій розглядаються всі аспекти ведення сучасного бізнесу в інтернеті.

У залі зібралося понад 7 000 осіб, серед яких були підприємці, власники великих компаній, маркетологи та digital-фахівці. За словами засновника GeniusMarketing Олеся Тимофєєва, на саміті побували учасники з понад 20 країн! Про київську подію говорили в усіх сусідніх країнах, а в Instagram з'явилося понад 5 000 публікацій з хештегом # лоб19. Тисячі людей досі діляться яскравими фото, важливими інсайтами й своїми висновками після трьох днів заходу.

За словами учасників, головними перевагами події стали корисні знайомства і нетворкінг, контент й атмосфера заходу. На ЛОБ' 19 багато людей знаходять нових клієнтів, партнерів і навіть друзів, адже зв'язки – найцінніший ресурс. Велику ставку цьогоріч було зроблено також і на практичні кейси від топ-підприємців. А ще на кожній «Лабораторії онлайн-бізнесу» присутній елемент шоу. Це не тільки освітній, а й розважальний івент. Відвідувачі стверджують, що щорічно приходять, аби зарядитися енергією й отримати додаткову мотивацію.

Деякі виступи на саміті викликали особливий резонанс серед учасників. Власник холдингу Global Spirits і представник списку топ-100 найбагатших людей України за версією Forbes Ukraine Євген Черняк став хедлайнером заходу і завершував його своїм виступом. Як і торік, Євген провів відкритий діалог із залом. Учасники ставили запитання й відразу отримували відповіді від одного з найуспішніших бізнесменів України. 

Лабораторія Онлайн Бізнесу євген черняк

Марина Могилко, блоґер і співзасновник LinguaTrip і fluent.express, виступала на саміті у форматі онлайн-трансляції. Спікер дала конкретну інструкцію, як автоматично залучати клієнтів з Instagram і YouTube. Денис Жаданов, віце-президент з маркетингу компанії Readdle, що розробляє мобільні додатки для продуктів Apple, розповів, як з'явилися такі гіганти, як Spark, Documents, PDF Expert, Scanner Pro тощо. Окрім практичних кейсів, спікер поділився особистим досвідом щодо ведення бізнесу й саморозвитку.

Виступ Давида Брауна, засновника TemplateMonster і Weblium, став одним з найобговорюваніших. Спікер розповів про масштабування бізнесу. Багатьом сподобався нестандартний підхід до подачі матеріалу. Контент будувався на численних прикладах, алегоріях і метафорах.

Лабораторія Онлайн Бізнесу

Організатори події стверджують, що не зупинятимуться на досягнутому і поліпшать формат й користь заходу вже наступного року. Тож «Лабораторія онлайн-бізнесу ‘2020» підніме планку свого успіху ще вище.

Зареєструватися для участі в саміті наступного року можна за посиланням.


   

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно