Edem Resort Medical & Spa запрошує скульпторів

Edem Resort Medical & Spa запрошує скульпторів

Розкішний курорт Edem Resort Medical & Spa збирає українських художників, які працюють зі скульптурою, просторовими інсталяціями та міськими об'єктами на воркшоп Sculpture Camp. Встигніть подати заявку до 15 травня!

Edem Medical Resort & Spa

10 відібраних митців стануть учасниками воркшопу із сучасної скульптури, який пройде з 14 по 21 червня 2019 року в Edem Resort Medical & Spa.
Шорт-лист буде відібрано експертним журі, до якого увійшли:
• Хелен Люсі Фебі, кураторка Йоркширського скульптурного парку;
• Назар Білик, український скульптор, автор робіт у публічному просторі;
• Оксана Баршинова, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століття в Національному художньому музеї України;
• Ольга Філатова, візіонерка комплексу Edem Resort.

Мета воркшопу — розробити ескізи скульптур українських художників і втілити їх у парку сучасної української скульптури.

«У 2020 році ми плануємо відкрити скульптурний парк. Воркшоп — перший крок до цієї мети. Ми віримо, що талановиті художники є по всій Україні. Нам є чим пишатися, і ми хочемо створити парк, який покаже різноманітність і масштаб сучасної української скульптури», — зазначив Ігор Кривецький, ідеолог проекту і засновник Edem Resort.

edem resort скульптор воркшоп художники

Майбутній скульптурний парк оточуватиме Edem Resort і розкинеться на багатьох гектарах. Ландшафт залишиться публічним простором і збереже свою первозданність.
Sculpture Camp складатиметься з освітньої та практичної частин. Спеціальними гостями воркшопу стануть українські та західні фахівці, які поділяться своїми знаннями у галузі публічного мистецтва.

«Конкурс створений, щоб кожен охочий мав можливість взяти участь, а відбір авторів був об'єктивним і професійним», — прокоментувала кураторка проекту Катя Тейлор. Воркшоп — це можливість опинитися в конструктивному середовищі, поспілкуватися з колегами й дістати практичні поради від експертів. Цінність Sculpture Camp — не тільки в можливості створити скульптуру, а й у досвіді, який здобудуть учасники».

Умови участі та реєстраційна форма — за посиланням.

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно