Event Ukraine долучився до Дня волонтерів Citizen Day

Event Ukraine долучився до Дня волонтерів Citizen Day

Стати донором крові, допомогти в центрі безпритульних чи долучитися до збільшення кількості зелених насаджень — 21 червня редактори Event Ukraine пристали на пропозицію L'Oréal Україна, щоб разом взяти участь у щорічній глобальній акції Citizen Day.

Цього року День корпоративної соціальної відповідальності L'Oréal — Citizen Day — відзначає десяту річницю і понад мільйон годин волонтерської праці. Це глобальний одноденний волонтерський захід, покликаний допомогти вирішити певні завдання, що стоять перед сотнями організацій соціальної та екологічної сфери.

Як все відбувалося?
Всі учасники були поділені на три групи. До першої потрапили ті, хто вирішили взяти участь у здачі донорської крові.


Волонтери другої групи висаджували кущі самшиту в Голосіївському парку Києва.


Волонтери третьої групи відвідали центр безпритульних тварин. Там вони споруджували буди для чотирилапих і допомагали в соціалізації тварин. Процес взаємодії людини з вихованцями притулку підвищує їхні шанси знайти новий дім.


Щорічний день волонтерської праці, заснований в 2010 році, дозволив співробітникам з майже 65 країн світу присвятити волонтерській роботі з сотнями некомерційних організацій і їх бенефіціарами понад один мільйон годин. Щорічно близько 30000 волонтерів беруть участь в ініціативах солідарності, організованих з нагоди Дня корпоративної соціальної відповідальності.

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно