Коворкінг: офіс майбутнього
Markus Spiske / freeforcommercialuse.net

Коворкінг: офіс майбутнього

Ходити на роботу, щоб працювати, останнім часом не обов'язково. Популярність віддаленої роботи (workshifting) швидко набирає обертів. Це вигідно всім: компанія економить на оренді офісу і обладнанні, співробітник - на часі і коштах на дорогу. Але є нюанс - працювати вдома не завжди зручно: відволікають діти/ собаки /холодильник. Компромісний варіант – коворкінги (від англійського co-working) - міські громадські простори, які об'єднують людей для роботи, спілкування і творчої взаємодії.
Типовий план. У простір коворкінгу може прийти будь-хто у будь-який час і за щогодинну оплату отримати стіл, телефон, оргтехніку, доступ до інтернету. У своєму орендованому робочому куточку цілком реально робити все те, що й у офісі і навіть більше – писати статті/ сценарії / бізнес-плани, проводити зустрічі або он-лайн конференції, користатися послугами юриста, бухгалтера, секретаря, пити каву, замовляти обіди, розважатися.

Автор ідеї коворкінгів американський програміст Бред Ньюберг. Трапилося це ще у 2005-му: Бреду набридли сірі робочі будні у офісних стінах, він перейшов на фріланс, орендував велике приміщення в Сан-Франциско і запропонував однодумцям і колегам розділити з ним простір, орендну плату та офісне обладнання. Ідея багатьом припала до смаку і швидко розлетілася світом.

Цільова аудиторія. Перш за все коворкінги створені для тих, кого годує ноутбук та інтернет - журналістів, блогерів, бізнесменів-початківців, дизайнерів, програмістів, архітекторів, перекладачів, письменників. Крім незалежного простору для роботи, творчі люди отримують шикарну можливість поспілкуватися з однодумцями, обговорити нові ідеї, отримати зворотній зв'язок. У такий офіс можна приходити в будь-який зручний час і не звітувати керівнику - що також безсумнівний плюс.

Де попрацювати у Києві

Коворкінг «Времени вагон»https://kovorking-tsentr-vremeni-vagon.prom.ua/
Фішки: за потребою надається ноутбук для роботи. Є кілька групових залів: Амстердам - до 5 осіб (для зустрічей, уроків музики), Париж - до 6 осіб (для ігор - настільних, комп'ютерних, xBox), Прага - до 11 осіб (з каміном), Токіо - до 9 осіб ( для переговорів), Чикаго - до 20 осіб (зі сценою, проектором)
Вартість години: 36 грн. за першу годину, 33 копійки за кожну хвилину з другої години

Часописhttp://www.chasopys.ua/
Фішки: великий плюс коворкінгу – розташування у центрі міста та близькість до метро. Двоповерховий простір «Часопису» поділені на 7 тематичних залів: бібліотека, ванна, переговорна, парк для посиденьок і побачень, ігрова кімната, камінний зал і кінозал. Тут можна попрацювати, провести перемовини, організувати івент і просто поспілкуватися.
Вартість: 42 грн. за першу годину, 21 грн. за кожну наступну

Zelenkahttp://www.zelenka.kiev.ua/
Фішки: перший в Україні коворкінг для батьків з дітьми, поки мама працює, дитина розважається. Крім традиційних чаю, кави і печенек у вільному доступі вівсяна каша, какао, молоко. Оплата йде тільки за дорослих, неважливо, скільки дітей ви з собою привели. Кваліфіковані няні входять у вартість години.
Вартість: 50 грн. - перша година, 120 грн. – 3 години

Фото з офіційніх сайтів 
На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно