«Краса для всіх» від L'Oreal: стартував третій сезон проекту
Фото: loreal.ua

«Краса для всіх» від L'Oreal: стартував третій сезон проекту

Новий сезон проекту, покликаного допомогти жінкам у непростій життєвій ситуації, стартував 20 червня. 30 учасниць протягом 6 місяців вчитимуться перукарському мистецтву.

Мета проекту «Краса для всіх» — за допомогою спеціального безкоштовного курсу навчити жінок основам перукарського мистецтва, дати їм нову професію, впевненість у своїх силах і допомогти збудувати власний шлях до кращого життя. Реалізовувати проект допомагають Фонд ООН в галузі народонаселення (UNFPA) глобальний фонд L'Oréal.

Директор із корпоративних комунікацій L'Oreal Україна Юлія Романенко (праворуч).


Викладають курс професійні тренери, які працюють на косметиці Matrix. Вони поділяться своїми секретами, щоб учениці отримали максимум знань і навичок на старті нової кар'єри. Учасниці приєднаються до понад 5000 тисяч жінок, які пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

Слідкуйте за новинами проекту на офіційній сторінці у фейсбуці.

 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно