Ukrainian World Golf Challenge завітає до Києва

Ukrainian World Golf Challenge завітає до Києва

Інтерес до гольфу в Україні щороку зростає: з’являється все більше гольф-полів, а тематичний календар поповнюється різноманітними змаганнями. Серед численних турнірів вирізняється Ukrainian World Golf Challenge: подія, яка об’єднує українців зі всього світу.

Ukrainian World Golf Challenge — один з найдавніших українських турнірів. Цього року 10-ті ювілейні змагання вперше прийматиме Київ. З цієї нагоди в Україну прилетять гольфісти з Канади, США, Великобританії, Німеччини, Австралії. За час свого існування Ukrainian World Golf Challenge встиг добре помандрувати світом. Турніри UWGC проходили в американських штатах Флорида і Гаваї, у Ванкувері, Берліні, Празі, Австралії, Китаї, Шотландії. гольф-турнір Ukrainian World Golf Challenge

Окрім серйозних і захопливих спортивних викликів на гольф-полі, організатори обіцяють здивувати учасників цікавою розважальною й культурною програмою, в яку входять екскурсії до Канева, Львова й Харкова, а також круїз Дніпром. До речі, в Харкові гольфістів прийматиме єдиний в Україні 5-зірковий курорт Superior Golf & Spa Resort. 

Коли: 27 травня – 1 червня
Де
: гольф-клуби «Козин» і Golfstream 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно