«Бориспіль» запрошує на вечірку на даху — KBPaeroparty

«Бориспіль» запрошує на вечірку на даху — KBPaeroparty

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 23 травня до запуску багаторівневого паркінгу за підтримки компанії Visa влаштовує мегафестиваль KBPaeroparty прямо на даху паркінгу.

Фестиваль стартує о 15:30 нестримним драйвом від рок-гуртів: публіку запалюватимуть енергійні WESTLAKE, завзяті Gerollds, колоритні ЯРРА та надпотужні POMSTA. Під музичний «кач» мужні ковалі неподалік від сцени влаштують шоу іскор і сталі.

Ближче до вечора гурт BAHROMA додасть ще більше емоцій та музичних барв. У фіналі музфесту виступлять харизматичні хедлайнери: « Полиграф ШарикOFF» й  ONUKA. На публіку чекатимуть улюблені хіти, нестримна енергія та нова хвиля відривного драйву, а ще лаунж-зони, фотозона bullet time та розіграш авіаквитків.

боріспиль вечірка паркінг дах

Ведучі KBPaeroparty — «голоси» ранкового шоу «Камтугеза» на Radio ROKS Сергій Кузін і Соня Сотник.

Вхід на фестиваль — вільний. Протягом усього дня — паркування на святковому паркінгу безкоштовно (до 00:00 год). Окрім цього, для усіх охочих дістатися на захід аеропорт влаштовує безкоштовний трансфер від метро «Харківська». Організатори закликають гостей приїжджати на фест не тільки на авто, а й на усіх можливих альтернативних «колесах»: від скейта до електросамоката.

Що: KBPaeroparty
Де: аеропорт «Бориспіль»
Коли: 23 травня, 15:30

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно