Золото й трикутники Яни Руснак на виставці в Дубаї

Золото й трикутники Яни Руснак на виставці в Дубаї

На одному з найпрестижніших арт-форумів планети World Art Dubai 2019, який відбувся на початку квітня та в якому брали участь більш ніж 150 галерей і художників з понад 30 країн світу, Україну соло-стендом представляла молода художниця Яна Руснак. За плечима Яни успішний досвід участі в Art Miami, Art Beirut, Art Istanbul, Open 20 Venice тощо.

«У World Art Dubai я беру участь вперше, до того ж я була єдиним представником України, — ділиться враженнями Яна. — Тут немає жорстких арт-критиків, а фаворитів арт-форуму визначає багатонаціональна публіка, різноманітність смаків і уподобань якої вражає! World Art Dubai — це насамперед колаборація між галереями, художниками і покупцями з усього світу, яка дійсно працює на найвищому рівні». У кожній роботі Яни Руснак можна знайти золото й трикутники. Яна трактує їх символізм так: «Трикутник — сонячний знак, який представляє божество, вогонь, життя, серце, гору і сходження, благополуччя, гармонію... Нетлінне золото — символ віри, еталон високих відносин. З ним пов'язані таємниці землі й вогню, еліксир життя, безсмертя, любов, велич, світло, досконалість... Спостерігаю, як люди, знайомлячись з моєю творчістю в різних країнах світу, легко розшифровують ці коди. І це значить, що арт-есперанто працює!»  

 

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно