4 пляжі світу незвичних кольорів
Фото: depositphotos.com, pixabay.com, instagram.com/luketyreephotography

4 пляжі світу незвичних кольорів

Наша планета така цікава й розмаїта, повна природних див, досліджених і ще не до кінця вивчених феноменів. Ми вирішили розповісти вам про кольорові пляжі — і нехай не на всіх з них можна засмагати-купатися, вони точно справлять на вас враження, яке ви ніколи не забудете.

Чорний: пляж біля селища Вік, Ісландія

пляж біля селища Вік, Ісландія
околиці селища Вік, Ісландія«Якось чорної-чорної ночі, на чорному-чорному пляжі…» Так міг би починатися трилер чи фільм жахів. Насправді, чорних пляжів зовсім не бракує, особливо в Ісландії. Виникли вони унаслідок розмивання хвилями вулканічної лави. Найбільшим і найкрасивішим чорним пляжем країни, на якому ніхто навіть не намагається засмагати, вважається 5-кілометрова смуга узбережжя Атлантичного океану біля найпівденнішої точки острова – селища Вік. Окрім чорного піску, природа створила тут такі ж чорні базальтові колони, що визирають із води. Місцеві називають їх «Пальцями троля». За легендою, якось тролі, які жили у цій місцевості, спробували вкрасти човен із вівцями. Вони вже тягли здобич до берега, коли їх захопив схід сонця. Тролі закам’яніли й перетворилися на чорні скелі, в одній із яких навіть можна впізнати химерну руку.

Зелений: пляж Папаколеа, Гаваї

пляж Папаколеа, Гаваї
У світі є всього 4 пляжі з зеленим піском. Один із найкрасивіших – Папаколеа на Великому острові Гавайського архіпелагу. Ця місцина не дуже зручна для відпочинку – сюди досить нелегко дістатися, та й припливи такі сильні, що не поплаваєш. Однак видовище варте труднощів, адже цей дивовижний пляж переливається різноманітними відтінками зеленого: від яскравого насиченого до оливково-золотистого. Під ногами у вас у прямому значенні напівдорогоцінне каміння – різновид хризоліту олівін. Народжений із вулканічної лави камінь місцеві називають «гавайським діамантом». Звісно, виносити цей «пісочок» як сувенір суворо заборонено. Є і сумна новина – потужні хвилі поступово змивають зелений пляж в океан. Але поки що люди мають унікальну змогу насолоджуватися його незвичною красою.

Фіолетовий: пляж Пфайфер-Біч, Каліфорнія


Попри те, що Каліфорнія – найбільш густонаселений штат США, тут чимало безлюдних куточків, серед яких і невеликий національний парк Пфайфер-Сюр-Біг. Особливістю парку є 800 метрів узбережжя, що залежно від погоди виграє різними відтінками фіолетового кольору. Навіть більше, вітер і хвилі змішують пісок звичного кольору із фіолетовим і «вимальовують» різноманітні візерунки, тому пейзаж стає просто інопланетним. До речі, це єдиний у світі фіолетовий пляж. Фіолетова «фарба» − це різновид гранату спесартин, до складу якого входить марганець. Додаткової мальовничості Пфайфер-Біч додає природна арка: невеличка скеля з тунелем посередині. Проте пляж цей не лише важкодоступний, але й досить небезпечний через високі хвилі та гострі скелі, а перебувати на ньому вночі взагалі заборонено із міркувань безпеки.

Червоний: пляж острова Рабіда, Галапагоські острови

Маленький вулканічний острів Рабіда площею всього 5 км2 − геологічний центр архіпелагу Галапагос. Але відомий він передусім унікальним пляжем насиченого темно-червоного кольору. Здається, що ви потрапили на Марс, адже червоні тут навіть скелі через високий вміст у породах оксиду заліза. На острові можна також помилуватися багатим тваринним світом: морськими левами, коричневими пеліканами й рожевими фламінго, які впевнено почуваються господарями цієї червоної землі.пляж острова Рабіда

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно