Термальні комплекси Закарпаття
Фото: з офіціних сторінок

Термальні комплекси Закарпаття

Ніжитися у теплій водичці, що парує на морозі, та ще й увечері, дивлячись на зорі, — це справжня насолода. Рекомендуємо звернути увагу на чотири українських термальних комплекси, в яких така картинка є реальністю.

Шлейф залягання мінеральних термальних вод, що проходить через кілька європейських країн, охоплює велику частину Закарпатської області. Через тектонічну будову цього регіону поверхневі води розломами проникають у надра, нагріваються, насичуються мінералами, а потім під тиском виходять на поверхню.

Тож обирайте і вирушайте! Але пам’ятайте: якщо ваша мета — лікування, варто докладніше дізнатися про хімічний склад води та проконсультуватися з лікарем.

 «Термальні води Косино»


У найвідомішому і найбільшому в Україні термальному комплексі, розташованому в дубовому гаю, на вихідних особливо велелюдно. Тутешня цілюща вода подається з однієї із трьох експлуатованих нині свердловин на Закарпатті — 16 Т. Ще у 80-х роках минулого століття її випадково виявили радянські геологи, шукаючи нафтові родовища.

Сім басейнів з лікувальною термальною і простою водою, сауни, бані, хамам, крижана печера, а також ресторани, бари та готель — тут можна затриматися надовго.  

Адреса: Урочище 1, с. Косонь, Берегівський р-н
Працює: з 09:00 до 20:00
Відстань до Мукачева (найближча залізнична станція) — 40 км

«Еко-термал»


Новий комплекс неподалік «Косино» ще в стадії розбудови, проте вже приймає гостей. Наразі тут працює один великий відкритий термальний басейн, ресторан і готель з номерами різних категорій. Лікувальна вода — з тієї самої свердловини — 16 Т: гарячий гейзер прямує з глибини 1190 метрів.  

Цей комплекс менший і не такий відомий, як сусідній, і має сподобатися тим, хто надає перевагу спокійному відпочинку.

Адреса: Урочище­ 2, с. Косонь, Берегівський р-н
Працює: з 08:00 до 19:45
Відстань до Мукачева (найближча залізнична станція) – 40 км

«Теплі води»


Комплекс у селі Велятино має 3 термальні, 2 мінеральні, 5 прісних басейнів, а також 6 термальних ванн з різним мінеральним складом. Тутешня лікувальна вода — з іншої свердловини, 14 Т, і вирізняється підвищеним вмістом брому та йоду. Вона також має мінералізацію, утричі вищу від морської води середньої солоності.

Комплекс пропонує цікаве дозвілля для дорослих і дітей, комфортні номери, а бонусом йдуть мальовничі пейзажі та гірське повітря.   

Адреса: вул. Санаторна, 2, с. Велятино, Хустський р-н
Працює: з 09:00 до 20:00
Відстань до Хуста (найближча залізнична станція) — 4 км, до Мукачева — 70 км

«Золота гора»


Усього за два кілометри від Ужгорода, в мальовничому урочищі, на гостей чекають п’ять сучасних термальних басейнів: два — в приміщенні та три — просто неба. Тутешня вода за хімічним складом і мінералізацією схожа на ту, якою лікують на чеському курорті Тепліце.

Комплекс також має готель, ресторан, конференц-зали, закритий тенісний корт, дитячу зону. 

Адреса: урочище Золота Гора, с. Барвінок, Ужгородський р-н
Працює: з 09:00 до 22:00
Відстань до Ужгорода — 2 км

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно