ТОП-5 маршрутів України
Фото: Юлія Корсунська, Вікіпедія, pixabey.com

ТОП-5 маршрутів України

Апгрейд за 60 хвилин

Де: село Лумшори, Закарпатська область

Кому: тим, хто прагне релаксу та оновлення

лумшори чан релакс

Їхати до Лумшор від найближчого закарпатського райцентру Поляна далеко і незручно, але місцева етно-SPA-процедура: купання в чанах того варта. З надр землі в цьому місці виходить сірководневе мінеральне джерело з радоном. Мінералкою просто неба на березі гірської річки заповнюють чавунний чан, під ним запалюють дрова. З боку туристи в чанах нагадують грішників, що варяться у пекельному казані, але внутрішні відчуття райські. Особливо корисно погрітися в казані міським неврастенікам: речовини, розчинені у воді, зменшують градус нервового напруження, розслаблюють тіло і душу. Після позначки +45 у воді вже не висидиш, час занурюватися у прохолодні води річки Турички - і знову до чану. Після кількох контрастних занурень і фінальної чашки чаю з карпатських трав настає повний апгрейд.

Як знайти:  Подробиці

Адреналіну мені!

Де: гранітні каньйони Південного Бугу, село Мигея, Миколаївська область, національний ландшафтний парк «Бузький Гард».

Кому: всім, хто скучив за гострими відчуттями

національний ландшафтний парк Бузький Гард подорож

Річка Південний Буг – дивна: на гірську однозначно не тягне, оскільки тече рівниною і вода у ній тепла, але пороги і перекати на Бузі такі ж бурхливі та стрімкі, як на справжнісінькій гірській річці. Каньйон русла оточують скелі з дев'ятиповерхівку і вище, тому часом здається, що летиш у рафтіг-турі на катамарані не центральною частиною України, а стрімкою течією дикого канадського Юкону. Американські гірки на перекатах геть вибивають з голови всі зайві думки, крім однієї – як його втриматися на надувному рафі. Відмінний засіб лікування спліну, депресії і меланхолії.

Як знайти:  Подробиці

Любов з другого погляду

Де: вулиці Чернівців

Кому: тим, хто хоче освіжити стосунки

Навіть найтепліші стосунки одного разу можуть загрузнути в передбачуваності і одноманітності. Тоді потрібно пакувати дорожню сумку і їхати на вікенд до українського Парижу - Чернівців. Статус міста закоханих Чернівці отримали за деяку архітектурну схожість з столицею Франції, сентиментальну атмосферу, безліч літніх кафе і ресторанчиків на терасах, стародавні костьоли з органною музикою, вуличних скрипалів і саксофоністів, казкову нічну ілюмінацію, паломництво лебедів, що злітаються сюди зимувати. У минулому місто вважалося негласною столицею Європи: тут давали концерти кращі оперні співаки, книгарень було більше, ніж кав’ярень, а тротуари підмітали букетами троянд. За століття місто не втратило свого шарму. Романтика Чернівців заразлива, і в світлі старих кованих ліхтарів знайомий супутник знову постає таємничим незнайомцем.

чернівці місто закоханих подорож україна

Як знайти: Подробиці

Гра уяви

Де: церкви і пейзажі Седнева, Чернігівська область

Кому: тим, хто шукає натхнення, та шанувальникам серіалу Твін-Пікс

Маленькому містечку Седнів на березі найчистішої в Європі річки Снов одинадцять століть - не менше. Околицями височать стародавні курганів, занедбані могили з кам'яними хрестами, химерні гроти та руїни фортець. Часом здається, не вітер, а подих історії колише листя на деревах. Не дивно, що саме в цій місцевості в 1967-му році кіностудія «Мосфільм» знімала гоголівський «Вій». У центрі селища стоїть трьохсотрічна дерев'яна Георгіївська церква, у якій саме літала труна з Панночкою (Наталією Варлей). У сусідній Воскресенській церкви (XVII століття) в старовину виганяли демонів: всередині храму зберігається докладна інструкція з картинками до обряду екзорцизму. Пройшли століття, але, схоже, час у місті зупинився: на вулицях тихо і безлюдно, тільки по околицях бродять люди в беретах і з мольбертами: Седнєв - виїзна резиденція Будинку творчості Спілки художників України.

церква чернігівська область снов подорож

Як знайти:  Подробиці

Повітряний коктейль «Антистрес»

Де: Арбатська стрілка, Херсонська область

Кому: жертвам міського стресу

Таких місць у всьому світі лише три: велике Солоне озеро в США, Мертве море в Ізраїлі і озеро Сиваш, яке відокремлює від Азовського моря найдовша в Європі коса - Арабатська стрілка. Через маленький протоку Тонку, що з'єднує озеро і море, в Сиваш надходять тонни мінеральних солей, що містять бром, натрій, магній - мікроелементи, що входять до складу більшості вітамінних комплексів для зміцнення нервової системи. Вода в озері випаровується в рази інтенсивніше, ніж над морем, тому вітер з Сиваша приносить з собою справжній антистресовий коктейль. Гуляєш пляжами Арбатській стрілки, вдихаєш магній і бром, і всі недосконалості цього світу тануть за обрієм.

арабатська подорож море україна

Як знайти: Подробиці


На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно