6 місць Грузії, за якими Instagram плаче
Фото: Наталія Ігнатенко, depositphotos.com, pixabay.com

6 місць Грузії, за якими Instagram плаче

За останніми дослідженнями, обираючи місце для подорожі, мандрівники все частіше враховують такий чинник, як «інстаграмність». Й мовиться тут не лише про привабливість пейзажів і архітектурних пам’яток, як про можливість зробити особливі, унікальні кадри, про красу деталей і ракурсів. Ми вибрали 6 таких грузинських принад, які відповідають усім зазначеним критеріям. Готуйте паспорти й хештеги, подорож починається!

Національний парк Тушеті

Тушетія – історичний високогірний район на північному сході Грузії, для збереження якого був створений Національний парк Тушеті. До другої половини ХХ століття дістатися сюди можна було лише на гвинтокрилові, й лише у 1975 році була збудована автотраса. Це неймовірної краси місцевість, рай на землі, що заховався високо під хмарами. Незаймана природа, граційні коні, древні вежі у селищах, де люди живуть лише влітку… Туристичний сезон тут триває усього чотири місяці – з червня по жовтень, а доїхати до Тушеті можна лише автомобілем. Однак ексклюзивні знімки й естетичне задоволення вам гарантовані.

національний парк дика природа Грузія куди поїхати
Абуделаурські озера

Ще один шедевр грузинської природи, до якого нелегко дістатися, але який вражає своєю красою та небанальністю. Точніше, не один, а три. Це кольорові озера Абуделаурі – зелене, біле й синє, заховані посеред скель і альпійських квітів. Вони такі мальовничі, що залишати ці місця вам буде дуже складно. З листопада до травня озера скуті льодами, зате в теплу пору року приваблюють романтиків, які в пошуках краси готові йти до нього сім кілометрів від найближчого селища Рошка.

кольорові озера Грузія куди поїхати


Монастир Давид-Гареджи

Насправді це не один монастир, а цілий комплекс печерних храмів, які ще у VI столітті заснував сирійський монах Давид, а продовжили будувати його послідовники. Однак щодо фото, то вас більше зацікавлять не так древні будівлі, як смугасто-кольорові пагорби, на яких вони розміщені. Ось де можна влаштувати чудову «інопланетну» фотосесію. Дістатися сюди в туристичний сезон, тобто з травня по жовтень, можна навіть маршруткою із Тбілісі.

монастир Грузія куди поїхати

Пішохідний міст в Анаклії 

Цей дерев’яний 540-метровий міст з’єднує курортне місто Анаклія із селом Ганмухурі. Це найдовший пішохідний міст Європи, що став символом місцевості, відомої своїм музичним фестивалем GEM Fest і старовинною фортецею. Уночі міст підсвічується і просто подих перехоплює своєю красою. Також на ньому можна зробити чудові фото заходу сонця. Найближче до Анаклії розміщений аеропорт Кутаїсі, дістатися з якого до містечка можна громадським транспортом з пересадками.

дерев’яний міст Грузія

Печерне місто Уплісцихе

Це місце сили з 3000-літньою історією. Від величезного поселення, відокремленого від решти світу горами й річкою, лишилося всього скельних 150 печер. Однак серед них є навіть театр і аптека. Цікаво, що жили тут люди аж до XIX століття. Уплісцихе є об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. А це теж своєрідний «маячок» для любителів атмосферних фото. Дістатися сюди можна електричкою з Тбілісі або автобусом чи маршруткою з Горі.

печерне місто Грузія
Заповідник Сатаплія

Усього сім кілометрів від Кутаїсі маршруткою – і ви потрапляєте у магічної краси печеру Сатаплія. Сотні різнокольорових лампочок підсвічують сталактити й сталагміти червоним, фіолетовим, жовтим і блакитним кольорами, від чого вони виглядають ще загадковішими. І не кажіть, що ви не хочете зняти це на камеру чи утримаєтеся від спокуси сфотографуватися з відбитком лапи динозавра, який проходив тут 145 мільйонів років тому.

печери Грузія куди поїхати

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно