Англомовний путівник Києвом і містами області

Англомовний путівник Києвом і містами області

Kyiv & Region Travel Guide – другий путівник із серії від команди Made in Ukraine. Як і попередній путівник Україною, він – англомовний, у pocket варіанті й написаний у співавторстві з громадським активістом і засновником проекту «Цікавий Київ» Арсенієм Фінбергом.

Путівник поділяється на 2 частини: Київ і Київська область.
Історичний екскурс із описом усіх найвизначніших історичних пам’яток, опис найвідоміших районів міста, гід місцями Революції Гідності, мурали столиці, а також так звана розважальна частина: куди піти відпочити, які музеї та галереї відвідати, де поїсти, де зупинитись, по яких магазинах варто здійснити шопінг та ін.Розділ Київська область містить гід по таких містах: Переяслав-Хмельницький, Обухів, Фастів, Вишгород і навіть Чорнобиль.

Путівник також містить всю необхідну туристу інформацію: телефони міських служб, дані про служби таксі, оренду велосипедів і автомобілів, карту метрополітену та ін.

Перелік ресторанів, барів і кав’ярень був відібраний разом з представниками української національної ресторанної премії «Сіль», а лист готелів і хостелів відібраний так, щоб турист зміг знайти житло на будь-який бюджет. «Це наш другий путівник із серії. Скоро на вас чекають ще три, але ми тримаємо це в секреті, аби ще більше здивувати вас. Буде дуже цікаво, тож stay tuned», – коментує команда Made in Ukraine.
На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно