Європейські виставки, на які потрібно їхати прямо зараз | ч.2

Європейські виставки, на які потрібно їхати прямо зараз | ч.2

З таким розмаїттям експозицій аж ніяк неможливо поміститися у межі однієї статті, тому ми продовжуємо розповідати вам про найцікавіші європейські виставки 2019 року.

«Передісторія»

Національний центр мистецтва й культури Жоржа Помпіду, Париж, Франція

центр мистецтва помпіду пириж 

Центр Жоржа Помпіду вирішив підняти питання зв’язку доісторичного мистецтва із сучасним. Адже митці часто поверталися й повертаються до архаїки, шукаючи в ній оновлення форм і змістів, джерела нової сили й натхнення, справжність і переосмислення. Виставка поєднає творіння безіменних художників часів палеоліту, неоліту та бронзового віку з роботами таких знакових фігур, як Йозеф Бойс, Луїз Буржуа, Альберто Джакометті, Пауль Клеє, Жоан Міро, Пабло Пікассо, Поль Сезанн та інші. Експозиція матиме цікавий мультимедійний супровід: від справжньої археологічної хроніки до кінематографічного фентезі у стилі «Космічної одіссеї 2001 року».

Де: Place Georges-Pompidou, Paris
Коли: до 16 вересня
Квитки: дорослий – 14 євро, молодь від 18 до 25 років − 11 євро, діти до 18 років – безкоштовно.
Дістатися: прямими рейсами Air France, Aigle Azur та МАУ

Що ще зробити в Парижі в цей час: сходити на фестиваль джазу (30.06–22.07), помилуватися нічним шоу фонтанів у Версалі (все літо), потусити на Святі музики (21 червня), весело відзначити День взяття Бастилії (14.07), відвідати Паризький тиждень дизайну (5–14.09).


«Штучний інтелект: більше, ніж людина»

Барбікан-центр, Лондон, Велика Британія

Якби ми перефразували відому фразу з фільму «Достукатися до небес», то вона б прозвучала якось так: «На небі тільки й розмов, що про штучний інтелект». Якщо вас теж хвилює ця тема, вирушайте до Лондона, де у Барбікан-центрі обговорюють і показують минуле, сьогодення і майбутнє феномену штучного інтелекту з креативного, наукового й етичного боку. На виставці «ШІ: більше, ніж людина» представлені інноваційні дослідження проекту Deep Mind, Массачусетського технологічного інституту (MIT) та Нері Оксман, а також інтерактивні інсталяції від Маріо Клінгеманна, MASSIVE ATTACK, Ес Делвін і teamLab. Це захоплива й пізнавальна альтернатива традиційним мистецьким виставкам.

Де: Barbican Art Gallery, Silk Street, London, EC2Y 8DS.
Коли: до 26 серпня
Квитки: дорослі – у будні дні 15 фунтів, у вихідні й свята 17 фунтів, люди літнього віку – у будні дні 13 фунтів, у вихідні 15 фунтів, студенти – у будні дні 11 фунтів, у вихідні 12, підлітки віком від 14 до 17 років – 10 фунтів у всі дні, діти до 14 років – безкоштовно.
Дістатися: МАУ, Ryanair, British Airways.

Що ще зробити в Лондоні в цей час: відвідати виставку «Магічний реалізм Веймарської республіки 1919–33 років» (до 13 липня), подивитися на картини Мунка (до 21 липня) і побачити найбільше зібрання коміксів манга (23.05–26.08) у Британському музеї.


«Ван Гог і Британія»

Галерея Тейт, Лондон, Велика Британія

Працюючи у Лондоні, молодий арт-дилер Ван Гог закохався в британську культуру, особливо в романи Чарльза Діккенса. Ця виставка — найбільше зібрання робіт Ван Гога у Великій Британії за останнє десятиліття. Вона ілюструє, як лондонське мистецтво, наприклад, творчість Джона Констебля та Джона Еверетта Мілле, надихала художника. До експозиції увійшли такі рідкісні шедеври з колекцій інших музеїв, як «Соняшники» з Національної галереї Лондона й автопортрет Ван Гога, датований 1889 роком, з Національної галереї мистецтв Вашингтона.

Де: Tate Britain
Коли: до 11 серпня
Квитки: дорослі — 22 фунти, студенти, особи старші 60 років, люди з особливими потребами — 20 фунтів, діти 12–18 років — 5 фунтів, діти до 12 років — безкоштовно.
Як дістатися: МАУ, Ryanair, British Airways.


На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно