Фестиваль вина в Мукачевому

Фестиваль вина в Мукачевому

Відсвяткувати Старий Новий рік, дегустуючи закарпатське молоде вино, запрошують організатори фестивалю «Червене вино» в Мукачевому. В парку Перемоги 40 виноробів змагатимуться за першість у кількох номінаціях.

Протягом усіх днів фестивалю гостей розважатимуть фольклорні колективи, зокрема, колядники та різдвяні вертепи, естрадні групи й ансамблі. Розмаїття сортів вина, його смаків і барв, оригінальність бочок і пляшок здатні задовольнити найвибагливішого гурмана. Біле, червоне, рожеве, гаряче та холодне; з корицею та медом; з пляшки, бочечки, діжки — вибрати точно є з чого. Крім традиційних для Закарпаття сортів «Ізабелла», «Лідія», «Кадарка», сапераві та каберне, на фестивалі також можна спробувати вина європейських сортів — «Цвайгелт», «Трамінер», «Черсегі Фюсереш», «Іршаі Олівер», мускат. 


У «Червеному вині» беруть участь і приватні винороби, і знані фірми, що презентують вина під власними торговельними марками. Кращих серед виноробів-аматорів визначає журі, яке складається з кваліфікованих фахівців.

Що ще: на околиці міста розташовано один з трьох найвідоміших замків України: велична фортеця Паланок. У селищі Чинадійово, що неподалік від Мукачевого, в замку Сент-Міклош проводять вечірню екскурсію зі смолоскипами. У селищі Карпати розташований мисливський будинок  Шенборнів, радше схожий на замок казкових героїв.

Коли: 9–14 січня 2019 р.

Де: парк Перемоги, Мукачеве 

Фотографія: mukachevo.net

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно