МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі

МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі

З 15 січня 2019 року наберуть чинності нові норми щодо ручної поклажі для тих пасажирів, хто придбав квитки за найнижчим, так званим безбагажним тарифом. Нові правила застосовуються на квитки, куплені з 1 листопада 2018 року. 

Отже, що змінилося?

Якщо ви придбали квиток за тарифом, в якому не передбачена можливість здати валізу в багаж, ви можете взяти з собою в літак лише один великий предмет ручної поклажі розмірами, що не перевищують 55х40х20 см і вагою до 7 кг. Будь-які додаткові речі, наприклад, дамська сумочка, ноутбук, фотоапарат і навіть товари з магазину д’юті-фрі повинні бути розміщені всередині великої ручної поклажі.

Додаткове місце ручної поклажі — вагою до 5 кг і розмірами 40х30х10 см — коштуватиме 15 євро. Придбати його можна біля виходу на посадку.

Якщо ви летите економ-класом, але ваш квиток передбачає реєстрований багаж, нічого не змінюється. Окрім великої валізи, яку здаєте у багажний відсік, ви можете провезти одне велике місце ручної поклажі (55х40х20 см) і одне маленьке (40х30х10 см).

Якщо ви подорожуєте далекомагістральним рейсом, ви так само можете взяти два місця ручної поклажі.

Щодо квитків бізнес-класу, то тут теж без змін: дозволено 2 місця ручної поклажі (12 і 5 кг). На далекомагістральних рейсах — 3 місця: 2 великих (загальна вага до 15 кг) і одне маленьке (5 кг).

Докладніше про винятки, що стосуються пасажирів з немовлятами та з обмеженими фізичними можливостями — на офіційному сайті авіакомпанії за посиланням.


На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно