Музей Amos Rex: нова візуальна реальність Гельсінкі

Музей Amos Rex: нова візуальна реальність Гельсінкі

У столиці Фінляндії відкрився сучасний художній музей, про який із захопленням написали всі авторитетні архітектурні та мистецькі видання. Це Amos Rex з ефектною площею перед будівлею і просторими виставковими залами під землею.

Музей не споруджували з нуля. Для його створення реконструювали Ласіпалатсі («Скляний палац»), збудований у 1936 році в стилі функціоналізму. Щоб не зіпсувати архітектурний вигляд середмістя і не нашкодити пам’ятці, музейні зали розмістили під землею, а внутрішній двір будівлі, де раніше був автовокзал, перетворити на сучасний простір. На поверхні виникли вигадливі куполи з конічними виступами та світловими вікнами, і тепер тут можна гуляти серед футуристичного пейзажу, кататися на роликах і скейтбордах. Так центр Amos Rex змінив ландшафт середмістя Гельсінкі й опинився на другому місці серед найбільш інноваційних архітектурних комплексів світу за версією BBC.

До 19 травня в музеї проходить масштабна виставка, присвячена творчості Рене Маґрітта, одного із найвпливовіших митців сюрреалізму минулого століття.


Загалом, виставкова програма Amos Rex має доволі широкий діапазон: від сучасного експериментального мистецтва до модернізму ХХ століття і давніх культур. 

Дістатися до Гельсінкі з Києва можна прямим рейсом МАУ або Air Baltic через Ригу.

Що: виставка Рене Маґрітта та музейний комплекс Amos Rex (Lasipalatsi).

Де: Гельсінкі, Mannerheimintie 22–24, 00100.
Квитки: 15 євро (є різні знижки).На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно