Нові правила Wizz Air щодо ручної поклажі

Нові правила Wizz Air щодо ручної поклажі

1 листопада 2018 року набрали чинності нові норми перевезення ручної поклажі рейсами Wizz Air. Пасажир має право безкоштовно взяти тільки один предмет поклажі, розміри якого не перевищують 40x30x20 см. Валізу, вагою до 10 кг і розміром до 55x40x23 см, відтепер потрібно здавати в багаж. Послуга коштуватиме 7 євро.


Пасажири, які до відправлення рейсу придбають послугу WIZZ Priority, що коштує 5 євро, зможуть перевезти на борту дві одиниці багажу — малу сумку (40x30x20 см) і валізу вагою до 10 кг і розмірами 55x40x23 см. Ті пасажири, які купили квитки до 10 жовтня 2018 року на рейси після 1 листопада, можуть перевезти дві одиниці ручної поклажі, малу і велику, але велику доведеться здати в багаж безкоштовно. Пасажири, котрі придбали квитки з зареєстрованим багажем, безкоштовно отримають послугу пріоритетної посадки до свого бронювання.

Перевірити, чи стосуються вашого бронювання зміни багажної політики, можна на відповідній сторінці на сайті Wizz Air.

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно