Перший підводний ресторан у Норвегії

Перший підводний ресторан у Норвегії

Ресторан Under, на відкриття якого чекали всі любителі особливих вражень і гастрономії, нарешті відкрився. Найбільший у світі підводний ресторан Under збудували на баржі поблизу норвезького селища Болі на початку 2018 року. Влітку просторі контейнери з водою помістили всередину конструкції, яку згодом занурили в Північне море на глибину 5,5 метрів. Не весь ресторан знаходиться під водою: частина будівлі виринає на поверхню, неначе здоровенний куб льоду.

ункальна архітектура Норвегія

Всім, хто турбується про безпеку, не варто перейматися: від вод Арктики відвідувачів відділяють стіни завтовшки 90 см. В архітектурному бюро Snоhetta, яке займалося розробкою проекту, навіть заохочують відвідати заклад в погану погоду. «Це фантастичне видовище: неспокійне море з гігантськими хвилями, що розбиваються об стіни — найкращий творець драматичної атмосфери», — запевняє головний архітектор Руна Грансдал.

Будівля має три рівні: на найвищому — гардероб і вестибюль, середньому — бар, а нижній відведено під власне ресторан, з панорамним вікном на всю стіну, через яке можна побачити морське дно. Заклад розраховано на сто гостей, і на деякі дати вже сформовано довгі листи очікування.

підводний ресторан

Над меню, у стравах якого використовуються локальні продукти, чаклує шеф-кухар Ніколай Елліцгаард. Він та його команда дивують відвідувачів цікавим сезонним меню і наголошують, що обід чи вечеря тут стануть для гостей виходом із зони комфорту. Окрім традиційних мешканців глибин, в стравах використовують різноманітні водорості й іншу морську живність.

страви з водоростей

Under також готовий надати майданчик для досліджень морським біологам й іншим ученим, зацікавленим дослідженнями підводного світу, повідомляє Forbes.

Де: селище Болі, муніципалітет Ліндеснес, що на самому півдні Норвегії.
Зупинитися: готель Lindesnes Havhotel знаходиться у пішій досяжності від ресторану.

відпочинок в Норвегії

Фото з офіційного сайту

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно