Ресторан Interno: готують засуджені

Ресторан Interno: готують засуджені

Яскраві тропічні квіти на стінах, рожеві штори, саморобні дерев’яні меблі, барвисті подушки — ресторан Interno в туристичній Картахені (Колумбія) може видатися типовим хіпстерським закладом, якби не одне вагоме але. Його працівники не тільки готують страви і обслуговують клієнтів — вони відсиджують свої терміни.

Ресторан, розрахований на 60 гостей, працює у жіночій в'язниці Сан-Дієго на околиці Картахени. Ця тюрма — несуворого режиму, і вона є останньою «зупинкою» для засуджених перед звільненням.

Interno відкрився у грудні 2016 року, і того часу ресторан допоміг десяткам ув’язнених набути навичок, котрі можуть допомогти реінтегруватися у звичне життя. Деяким жінкам особливо пощастило: їх учив готувати володар мішленівської зірки іспанець Колдо Міранда, котрого називають одним з найкращих авангардних шеф-кухарів світу.  Серед зіркових позицій у меню — севіче в кокосовому молоці та posta cartagenera, колумбійська страва з яловичини.

Ініціатором проекту виступила некомерційна організація Acción Interna, котра переймається поліпшенням якості життя ув’язнених і нещодавно звільнених. Вона планує відкрити ще один заклад, котрий називатиметься Externa. Там працюватимуть колишні ув'язнені.

 

Адреса: Calle 39, Barrio San Diego, Картахена, Колумбія

Забронювати столик: restauranteinterno@gmail.com

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно