ТОП-3 сервісів для купівлі авіаквитків

ТОП-3 сервісів для купівлі авіаквитків

Skyscanner


Cервіс аналізує інформацію безпосередньо з сайтів авіакомпаній, допомагає обрати найдешевші дні та підібрати найкращий за ціною варіант. Щоб скористатися сервісом, необхідно заповнити поля "звідки" й "куди" та обрати дату. Skyscanner покаже більшість доступних рейсів із цінами. Обравши потрібний варіант, сайт автоматично перенаправить на сторінку авіакомпанії, де одразу ж можна придбати квиток.

Основні переваги: зручний інтерфейс і можливість одразу підібрати доступне житло за допомогою пошуку по готелям.
Недолік: сервіс не показує різницю в цінах, сортує список напрямків за популярністю, а не вартістю.

https://www.skyscanner.com.ua

 

Google авіаквитки

Сервіс не тільки допомагає обрати рейс, але і спочатку показує найдешевші варіанти, дозволяє обрати, чи потрібен вам реєстрований багаж, дає можливість відслідковувати зміну цін. Обравши потрібний варіант, Google перенаправить вас на сайт компанії, де одразу ж можна придбати квиток за вибраним напрямком.


Основні переваги: спочатку показуються найдешевші варіанти, можна побачити різницю між ними та стандартною ціною.
Недолік: рекламні оголошення від авіаперевізників.

https://www.google.com.ua/flights

 

Еxpedia

Сервіс дозволяє обрати найвигідніші варіанти та придбати квитки безпосередньо в авіакомпанії. Досить зручний інтерфейс, ненав'язлива реклама. Окрім квитків можна обрати готель.


Основні переваги: можливість ранжувати пошукові результати залежно від комфорту, часу, ціни.
Недоліки: ціни в іноземній валюті, відсутність українського чи російського інтерфейсу.

https://www.expedia.com

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно