Центр сучасного мистецтва в Дубаї

Центр сучасного мистецтва в Дубаї

Jameel Arts Centre – це нове особливе місце на мапі Дубаю. Білосніжна будівля з виставковими просторами на кількох рівнях, бібліотекою, дослідницькими майстернями та садом із 33 видів пустельних рослин розташована в центрі міста, на березі бухти Dubai Creek.


До вересня 2019 року в Центрі можна побачити інтерактивну інсталяцію «Електричний ботанічний сад», що розташована на терасі під дахом. Штучні рослини в цьому саду не тільки світяться, а й оживають на очах відвідувачів.

Амбіції Центру – стати інкубатором для нових талантів, популяризувати арабських митців, особливо його жіночу частину, – підкріплені солідними зв’язками: Jameel Art Centre є партнером лондонського Музею Вікторії і Альберта, Метрополітен-музею Нью-Йорка та Школи традиційних мистецтв під патронатом принца Уельського.

Дістатися до музею можна за 10 хвилин пішки від станції метро Al Jadaf (зелена гілка). Схема метро Дубаю – тут.

Вхід до Jameel Arts Centre вільний.

Недалеко від музею є ще одна атракція – дубайський дельфінарій. Розклад вистав і квитки – на офіційному сайті.

Дістатися: з Києва до Дубаю виконують рейси МАУ і flydubai, остання літає і з Одеси.

До Дубаю також легко доїхати із сусіднього емірату Шарджі, куди з Києва виконує рейси компанія Air Arabia. Відстань у 17 км можна подолати автобусом або на таксі. Багато готелів Шарджі пропонують безкоштовні трансфери до найбільш цікавих місцин Дубаю.
На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно