У гості до святого Миколая

У гості до святого Миколая

Є в Україні особлива місцина, де улюблений святий і дітей, і дорослих постійно мешкає уже протягом 15 років. Йдеться про його резиденцію — красивий дерев’яний терем у національному природному парку «Гуцульщина», що в Карпатах. Саме тут Миколай щодня, упродовж усього року, приймає відвідувачів і відповідає на дитячі листи, яких отримує тисячі.

У резиденції є чимало цікавого: це і музей ялинкових прикрас, і ліжко святого Миколая, на яке можна присісти й задумати бажання, і ігрові майданчики. Тут проводяться майстер-класи з різьблення по дереву, вишивки, інкрустації, виготовлення іграшок. Охороняють садибу казкові герої, вирізьблені з дерева.

День святого Миколая – 19 грудня – в резиденції відзначають яскраво, весело й активно. Сам святий виїжджає з маєтку на санях і дарує слухняним діткам подарунки. Тут і різноманітні конкурси, спілкування з улюбленими персонажами, поїздки на казкових санях чи в каретах, запряжених гуцульськими кіньми, хороводи навколо різдвяної ялинки, а ввечері — велика ватра, яку запалюють вогнем з Віфлеєма.

Офіційна резиденція розташована на околиці села Пістинь Косівського району Івано-Франківської області.

Час роботи: 9:00–17:00, без вихідних.

Щодо зустрічі зі святим Миколаєм та екскурсій потрібно домовлятися наперед за телефонами: +380 (97) 173-66-56, +380 (3478) 2-85-50.

Листи святому Миколаю надсилати за адресою: ПП «Гуцульщина», вул. Дружби, 84, м. Косів, Івано-Франківська обл., 78600

або на електронну скриньку st.nicholas.estate@gmail.com.

Фото: mykolaj.if.ua

На початок

© 2018 ТОВ "ІВЕНТ ЮКРЕН ГРУП", інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Всі права захищені.


Вся інформація, розміщена на даному веб-сайті, включаючи: логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії і зображення, є об’єктами авторського права та суміжних прав і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». Використання матеріалів даного сайту можливе тільки за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на інтернет видання - «EVENT UKRAINE». Веб-сайти або сторінки, на які вказані посилання, зазначені виключно з інформаційною метою. ТОВ «ІВЕНТ ЮКРЕЙН ГРУП» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках або веб-сайтах, які належать третім особам, також не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що виникла у користувача в  результаті відвідування даних веб-сайтів по зазначених посиланнях.

Натисніть ENTER або на вільну область, щоб закрити вікно