Концерти

Концерти в Caribbean Club Concert Hall у листопаді 2019

Вечори листопада не будуть такими похмурими, якщо відвідувати яскраві концерти в Caribbean Club Concert Hall і насолоджуватись якісною музикою та цікавими зустрічами.

«Бондіана» від Freedom Jazz: girls band

Коли: 21 та 28 листопада

Sax Live Show «Пiф-Паф» –  це справжня «Бондіана», яка ніби зійшла з екранів телевізорів. Freedom jazz уявили себе дівчатами Бонда. На сцені розгорнуться справжні пристрасті, де глядачі будуть не свідками, а співучасниками.

А десь у кутку глядацького залу буде сидіти він, виблискуючи пристрасними очима. І, підійшовши ближче, неодмінно захоче себе представити, як робив раніше: «Бонд, Джеймс Бонд». Але цього разу  його представлення буде обірвано на півслові, адже тепер і назавжди тільки – Jazz, Freedom Jazz!

Побачити та почути Sax Live Show «Пiф-Паф» можна буде 21, 28 листопада та 5 грудня.

Вар'єте «Рояль»

Коли: 22 та 29 листопада

Нещодавно в Caribbean Club Concert Hall стартувало нове щотижневе шоу для дорослих – вар’єте «Рояль». Воно поєднало в собі живий вокал під акомпанемент рояля, танцювальну експресію та красиву театральну постановку. Вар’єте «Рояль» заворожує з перших хвилин та занурює у виставу-провокацію, яка розкриває красу жіночого тіла.

Під час кожного шоу на глядачів чекає сюрприз – виступ зіркових гостей, які виконають під акомпанемент рояля свої композиції. 22 листопада спеціальним гостем стане лідер гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта, а 29 листопада – піаніст-віртуоз Євген Хмара.

Найближчі покази вар’єте «Рояль» відбудуться: 22, 29 листопада, 9, 13, 19 та 26 грудня.

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом

Коли: 26 листопада, 19:00

Шоу «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» — це можливість пізнати джаз по-новому та відчути його по-справжньому. Це не просто концерт. Це шоу, в якому Олексій Коган — як ведучий і артист — майстерно поєднує музику, гумор і неповторну дружню атмосферу.

 

26 листопада на гостей чекають всесвітньо відомі композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті, а також невигадані історії про особистості джазу від Олексія Когана.

Ексклюзивна частина шоу – танцювальні перформанси балету NC-17 Showballet. Їхні чуттєві й оригінальні виступи доповнюють та по-новому розкривають відомі й улюблені композиції.

SINOPTIK презентує новий альбом і космічне рок-шоу

Коли: 30 листопада, 19:00

30 листопада гурт Sinoptik представить нову платівку та космічне рок-шоу.

Мерілін Менсон, Uriah Heep, «Океан Ельзи» – всі вони помітили Sinoptik, тому запросили їх розділити сцену. А в 2016 році колектив отримав статус найкращого рок-гурту планети за версією всесвітнього музичного конкурсу Global Battle of the Bands.

На концерті 30 листопада колектив вперше для київської публіки зіграє свій альбом From Nothing to Forever, реліз якого відбувся у вересні цього року. «За аналітикою IMPALA, до кінця року платівка матиме золотий статус в Україні, Чехії, Бельгії та Великій Британії», – повідомляє сайт Royal Tributes.

Цей концерт завершить масштабний благодійний тур #ЯЧуюЯЖиву, в межах якого гурт збирає кошти на обладнання для діагностики слуху новонароджених дітей в Україні. Збір коштів організовано спільно з Українською біржею благодійності та Благодійним фондом «Свічадо». Дізнатися подробиці туру та долучитися до збору коштів можна тут.